• Adobe Acrobat Standard DC for Teams - Poziom 1

Subskrypcja 12 miesięcy - Ilość 1

996.30
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 1-3 dni
Cena przesyłki 0
Elektronicznie 0
Dostępność Duża dostępność

Zamówienie telefoniczne: 22 350 64 21

Zostaw telefon

Adobe Acrobat DC Standard for Teams - najlepsze na świecie rozwiązanie do pracy z plikami PDF. Oferuje wszystko, co jest potrzebne do konwertowania, podpisywania, wysyłania i porządkowania dokumentów na dowolnym urządzeniu.

Plan roczny zapewnia stały dostęp do najnowszych funkcji oprogramowania bez dodatkowych opłat przez cały czas aktywności członkostwa.

Poziom 1ilość użytkowników 1-9

 

  • Pliki PDF stały się inteligentne


Opracowaliśmy standard Portable Document Format (PDF). Utworzenie pliku PDF w programie Acrobat lub jednej z usług online firmy Adobe pozwala uzyskać więcej niż tylko obraz dokumentu. Generowany jest plik inteligentny, który oferuje funkcje edytowania, podpisywania, udostępniania, zabezpieczania i wyszukiwania. Wygląda on doskonale na dowolnym ekranie.

 

  • Narzędzia PDF zawsze pod ręką


Aplikacja Acrobat Reader na urządzenia przenośne pozwala pracować z dokumentami w dowolnym miejscu. Kompletny zestaw narzędzi ułatwia konwertowanie, edytowanie i podpisywanie PDF — wprost na urządzeniu. Korzystając z aparatu urządzenia, można zeskanować dokument, tablicę czy paragon, aby zapisać dane w pliku PDF.

 

  • Podpisy elektroniczne


Program Acrobat DC zapewnia obsługę podpisów elektronicznych na ponad miliardzie urządzeń na całym świecie. Umożliwia to składanie ważnych podpisów na dokumentach przez wykonanie gestów palcem na urządzeniach obsługujących dotyk lub kliknięcie w przeglądarce. Acrobat DC to nie tylko aplikacja do obsługi podpisów. Program ułatwia też wysyłanie, śledzenie i przechowywanie podpisanych dokumentów.

 

  • Narzędzia oraz bezpieczeństwo, którego potrzebujesz


Oferuj użytkownikom najlepsze na świecie rozwiązanie do pracy z plikami PDF, zachowując najwyższe poziomy zabezpieczeń i zgodności z przepisami w zakresie dokumentów, danych oraz aplikacji na komputery. Nowe mechanizmy obsługi nazwanych użytkowników oprogramowania Citrix XenApp, XenDesktop i VMware Horizon zapewniają bezpieczny dostęp zdalny do programu Acrobat DC.

 

  • Szybsza edycja PDF


Edytuj PDF szybciej dzięki rozwiązaniom usprawniającym pracę na pełnej stronie.

 

  • Eksportuj pliki PDF


Adobe Acrobat wspiera eksport plików PDF do wielu popularnych formatów, w tym Word, PowerPoint, JPEG, HTML i wielu innych.

 

  • Praca z DropBox i OneDrive


Oprogramowanie pozwala otwierać i przechowywać pliki za pośrednictwem konta Box lub Microsoft OneDrive w programie Acrobat DC.

 

  • Udoskonalona obsługa komentarzy


Interfejs przeprojektowany do obsługi gestów dotykowych znacznie poprawia czytelność i funkcjonalność aplikacji.

 


Produkt w wersji wielojęzycznej (Multi).

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie