• Adobe Illustrator CC for Teams ENG - Poziom 3

Subskrypcja 12 miesięcy - Ilość 1

1906.50
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 1-3 dni
Cena przesyłki 0
Elektronicznie 0
Dostępność Duża dostępność

Zamówienie telefoniczne: 22 350 64 21

Zostaw telefon

Adobe Illustrator CC for Teams - standardowe w branży rozwiązanie do obsługi grafiki wektorowej umożliwia pracę nad różnymi projektami - od grafik internetowych i przeznaczonych na urządzenia przenośne po logo, ikony, ilustracje książkowe, opakowania produktów i billboardy.

Plan roczny zapewnia stały dostęp do najnowszych funkcji oprogramowania bez dodatkowych opłat przez cały czas aktywności członkostwa.


Poziom 3ilość użytkowników 50-99

 

  • Rysunki, logo, tekst. Wszystko idealnie skalowalne


Zmień kształty i kolory w logo i ikony. Twórz typografię, rysuj odręcznie, śledź i przemalowuj grafikę. Program Illustrator działa w oparciu o wektory, dzięki czemu kompozycje pozostają wyraźne, nawet po powiększeniu ich do rozmiaru stadionu.

 

  • Twórz na komputerze lub na szczycie góry.


Pracuj na komputerze, tablecie iPad, a nawet w trybie offline — Twoje pliki są synchronizowane z chmurą, więc zawsze możesz wznowić pracę od miejsca, w którym została przerwana.

 

  • Dalej i szybciej dzięki Adobe Sensei.


Twórz efektywniej dzięki funkcjom opartym na mechanizmie Adobe Sensei AI. Automatycznie wyodrębniaj kolory ze zdjęcia i dodawaj je do swojego projektu, automatycznie śledź odręczne szkice i zmieniaj je w grafikę wektorową i nie tylko.

 

  • Program Illustrator jest teraz dostępny na Ipadzie.


Program Illustrator na iPadzie umożliwia szybkie i precyzyjne tworzenie wspaniałej grafiki wektorowej w dosłownie dowolnym miejscu. Z programem Illustrator na iPadzie i rysikiem Apple Pencil w ręku masz wszystko, czego potrzeba, aby wyczarować arcydzieła.


Produkt w wersji angielskiej.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie