• Adobe Photoshop CC ENG

Subskrypcja 12 miesięcy - Ilość 1

2214.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 1-3 dni
Cena przesyłki 0
Elektronicznie 0
Dostępność Duża dostępność

Zamówienie telefoniczne: 22 350 64 21

Zostaw telefon

Adobe Photoshop CC - to najbardziej zaawansowana na świecie aplikacja do edycji obrazów pozwala w zupełnie dowolny sposób ulepszać, retuszować i modyfikować fotografie oraz inne obrazy. Dzięki objęciu go usługą Creative Cloud prace można zapisywać, udostępniać i otwierać z dowolnego miejsca - wystarczy kilka kliknięć. Praktycznie każdy projekt cyfrowy jest u podstaw oparty na programie Photoshop CC.

Swoboda, szybkość i wydajność ułatwiają uzyskiwanie zachwycających obrazów. Program oferuje dziesiątki nowych i zmodyfikowanych funkcji, w tym najnowocześniejsze na świecie narzędzie do wyostrzania. Nowe funkcje są dostępne natychmiast po ich opublikowaniu. Całe środowisko twórcze jest pod ręką w jednym miejscu.

W programie Photoshop CC wprowadzono wiele nowych funkcji. Inteligentne wyostrzenie pozwala podkreślić szczegóły. Zdjęcia o niskiej rozdzielczości można przekształcić w duże obrazy o wysokiej rozdzielczości. Ponadto dostępne są wszystkie zaawansowane narzędzia do edytowania i analizowania obrazów 3D, które wcześniej były zawarte tylko w programie Adobe® Photoshop Extended. To tylko niektóre funkcje oprogramowania. Rozmycie obrazu w wyniku poruszenia aparatu, albo związane z długim czasem otwarcia migawki lub długą ogniskową można szybko wyeliminować. Funkcja redukcji potrząśnięć aparatem fotograficznym gwarantuje stabilność ujęć — niezależnie od zdolności fotografa. Program Photoshop CC należy teraz do usługi Creative Cloud, co pozwala uzyskać płynny, intuicyjny i lepiej zintegrowany proces twórczy.


Plan roczny zapewnia stały dostęp do najnowszych funkcji oprogramowania bez dodatkowych opłat przez cały czas aktywności członkostwa.

 

 

Nowości w Photoshop 2021:

  • filtry neuronowe

  • zastępowanie nieba

  • więcej informacji bezpośrednio w aplikacji

  • ulepszone pliki w chmurze

  • podgląd wzorków

  • aktywne kształty

 

Produkt w wersji angielskiej.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie