• nVision - Moduł - Inventory, Users, Helpdesk, Dataguard

Licencja wieczysta - Ilość 20

5965.50
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 1-3 dni
Cena przesyłki 0
Elektronicznie 0
Dostępność Duża dostępność

Zamówienie telefoniczne: 22 350 64 21

Zostaw telefon

Axence - jest producentem oprogramowania do kompleksowego zarządzania infrastrukturą IT oraz podnoszenia poziomu bezpieczeństwa informatycznego organizacji. Ich flagowym produktem jest Axence nVision. Jest to zintegrowane rozwiązanie all-in-one, złożone z 6 modułów funkcjonalnych, wykorzystywane przez 3500 stałych klientów na całym świecie.

Axence skutecznie dostarcza swoje produkty na całym świecie. Szczególnie wielu klientów zdobywa w krajach Europy Środkowo-Wschodniej. Z rozwiązań Axence korzysta bułgarska giełda papierów wartościowych, Urząd Miasta Sofii czy lokalne banki oraz jednostki służby zdrowia. Oprogramowanie Axence jest często wykorzystywane przy zabezpieczaniu i organizacji dużych globalnych przedsięwzięć.

Rozwiązanie Axence nVision odpowiada na kluczowe potrzeby organizacji w zakresie monitorowania sieci i użytkowników, inwentaryzacji sprzętu i oprogramowania, zdalnej pomocy technicznej oraz ochrony danych przed wyciekiem.

 

Dostępne moduły w tym pakiecie to:


  • NETWORK (darmowy)

Gdy potrzebujesz monitorować urządzenia pojawiające się i działające w Twojej sieci oraz kiedy chcesz mieć zawczasu informację o potencjalnych awariach w sieci.

  • INVENTORY

Gdy chcesz mieć pod ręką pełną listę zainstalowanego oprogramowania, rozliczać licencje, przeprowadzać inwentaryzację sprzętu oraz zarządzać wszystkimi zasobami IT w jednym miejscu.

  • USERS

Gdy chcesz zapobiegać problemom z bezpieczeństwem firmowych danych oraz kiedy zależy Ci na sprawnym zarządzaniu dostępami i uprawnieniami użytkowników.

  • HELPDESK

Gdy potrzebujesz zarządzać zgłoszeniami pracowników i odpowiadać na nie w łatwy sposób oraz chcesz szybko udzielać im zdalnej pomocy.

  • DATAGUARD

Gdy chcesz zwiększyć poziom bezpieczeństwa w Twojej organizacji poprzez ochronę danych przed wyciekiem i zainfekowaniem sieci z pendrive'ów oraz kiedy chcesz definiować polityki bezpieczeństwa podłączanych nośników.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie