• Adobe Acrobat Standard for Teams - Poziom 2

Subskrypcja 12 miesięcy - Ilość 1

971.70
opak Add to wishlist
Shipping within Right away
Shipping price 0
Elektronicznie 0
The Availability Of Duża dostępność
Leave your phone

Adobe Acrobat Standard for Teams - Najbardziej zaufane narzędzie do pracy z plikami PDF + Doskonale zintegrowane

 

Logo firmy Adobe

 

Adobe - to amerykańskie przedsiębiorstwo informatyczne założone w 1982 roku z siedzibą w San Jose, znane z projektowania szeroko rozumianego oprogramowania graficznego dla systemów MacOS i Windows.

Nazwa Adobe została zapożyczona od nazwy rzeczki - Adobe, która płynęła za domem Johna Warnocka, jednego z założycieli spółki. Dziś produkty firmy Adobe znajdują się na milionach komputerów, telefonów komórkowych i innych urządzeniach na całym świecie. Produkty Adobe są powszechnie stosowane w biurach projektowych, wydawnictwach, firmach telekomunikacyjnych czy edukacyjnych. Nazwa firmy stała się częścią składową nazwa dla produktów (np. Adobe Photoshop, Adobe Acrobat itp.). 

 

Adobe Acrobat Standard for Teams

Najbardziej zaufane rozwiązanie do pracy z plikami PDF. Oferuje wszystko, co jest potrzebne do konwertowania, podpisywania, wysyłania i porządkowania dokumentów na dowolnym urządzeniu. Przeszło pięć milionów firm z całego świata wykorzystuje oprogramowanie Adobe Acrobat do tworzenia i udostępniania plików PDF oraz konwertowania ich na pliki pakietu Microsoft Office. Oprogramowanie Adobe również doskonale sprawdza się podczas pracy zdalnej, kiedy konieczna jest współpraca z osobami/działami rozproszonymi geograficznie po całym świecie.

Plan roczny zapewnia stały dostęp do najnowszych funkcji oprogramowania bez dodatkowych opłat przez cały czas aktywności członkostwa.

 

Wygląd interfejsu:

 

Interfejs oprogramowania Adobe

 

Pliki PDF stały się inteligentne

Opracowaliśmy standard Portable Document Format (PDF). Utworzenie pliku PDF w programie Acrobat lub jednej z usług online firmy Adobe pozwala uzyskać więcej niż tylko obraz dokumentu. Generowany jest plik inteligentny, który oferuje funkcje edytowania, podpisywania, udostępniania, zabezpieczania i wyszukiwania. Wygląda on doskonale na dowolnym ekranie.

 

Narzędzia PDF zawsze pod ręką

Aplikacja Acrobat Reader na urządzenia przenośne pozwala pracować z dokumentami w dowolnym miejscu. Kompletny zestaw narzędzi ułatwia konwertowanie, edytowanie i podpisywanie PDF — wprost na urządzeniu. Korzystając z aparatu urządzenia, można zeskanować dokument, tablicę czy paragon, aby zapisać dane w pliku PDF.

 

Adobe - organizowanie, fotografowanie, edytowanie

 

Podpisy elektroniczne

Program Acrobat zapewnia obsługę podpisów elektronicznych na ponad miliardzie urządzeń na całym świecie. Umożliwia to składanie ważnych podpisów na dokumentach przez wykonanie gestów palcem na urządzeniach obsługujących dotyk lub kliknięcie w przeglądarce. Acrobat to nie tylko aplikacja do obsługi podpisów. Program ułatwia też wysyłanie, śledzenie i przechowywanie podpisanych dokumentów.

 

Narzędzia oraz bezpieczeństwo, którego potrzebujesz

Oferuj użytkownikom najlepsze na świecie rozwiązanie do pracy z plikami PDF, zachowując najwyższe poziomy zabezpieczeń i zgodności z przepisami w zakresie dokumentów, danych oraz aplikacji na komputery. Nowe mechanizmy obsługi nazwanych użytkowników oprogramowania Citrix XenApp, XenDesktop i VMware Horizon zapewniają bezpieczny dostęp zdalny do programu Acrobat.

 

Adobe - podpisywanie dokumentów

 

Szybsza edycja PDF

Edytuj PDF szybciej dzięki rozwiązaniom usprawniającym pracę na pełnej stronie.

 

Eksportuj pliki PDF

Adobe Acrobat wspiera eksport plików PDF do wielu popularnych formatów, w tym Word, PowerPoint, JPEG, HTML i wielu innych.

 

Adobe - tworzenie notatek

 

Praca z DropBox, OneDrive i Google Drive

Oprogramowanie pozwala otwierać i przechowywać pliki za pośrednictwem konta Box, Microsoft OneDrive czy Google Drive w programie Acrobat.

 

Udoskonalona obsługa komentarzy

Interfejs przeprojektowany do obsługi gestów dotykowych znacznie poprawia czytelność i funkcjonalność aplikacji.

 

Adobe - DropBox, OneDrive, Google Drive

 

Powyższy wariant licencji zawiera:

  • Długość subskrypcji: 12 miesięcy

  • Produkt w wersji wielojęzycznej (Multi)

  • Poziom 2: ilość użytkowników 10-49

 

Chcesz dowiedzieć się więcej o Adobe Acrobat Standard? Sprawdź linki poniżej:

 

Wypróbuj Adobe

Napisz do nas: info@cass-software.pl

Więcej informacji na stronie producenta Adobe

https://www.adobe.com/

https://www.adobe.com/pl/acrobat/acrobat-standard.html

There is currently no comments or ratings for this product.
The Signature Of The
Email
Ask a question