• Adobe After Effects CC for Teams - Poziom 3

Subskrypcja 12 miesięcy - Ilość 1

2029.50
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 1-3 dni
Cena przesyłki 0
Elektronicznie 0
Dostępność Duża dostępność

Zamówienie telefoniczne: 22 350 64 21

Zostaw telefon

Adobe After Effects CC for Teams - twórz napisy, wprowadzenia i przejścia kinowe. Obiekty można usuwać z klipów. Animuj logo lub postać. Możesz nawigować i projektować w przestrzeni 3D. Program After Effects to standard branżowy w dziedzinie animacji i efektów wizualnych.

Plan roczny zapewnia stały dostęp do najnowszych funkcji oprogramowania bez dodatkowych opłat przez cały czas aktywności członkostwa.

Poziom 3ilość użytkowników 50-99

 

  • Zawijane czołówki, obracane słowa, wjeżdżające napisy końcowe


Twórz animowane napisy, informacje o autorach i podpisy telewizyjne. Możesz zacząć od zera lub skorzystać z animacji predefiniowanych, jakie oferuje program. Od obracania przez przesuwanie po zjeżdżanie.

 

  • Animacje pod ręką


Klatki kluczowe i wyrażenia pozwolą wprawiać w ruch wszystko. Aby szybko rozpocząć pracę i uzyskać wyjątkowe efekty, można też skorzystać z ustawień predefiniowanych.

 

  • Dodaj ekscytujące efekty


Zmień ustawienia sceny. Dodaj poruszający się obiekt. Selektywnie koryguj kolory. Wybieraj spośród setek efektów i twórz wideo rzeczywistości wirtualnej, aby umieścić swoich odbiorców w samym środku akcji.

 

  • Dobra współpraca z innymi


Twórz kompozycje w programie After Effects i używaj technologii Dynamic Link do eliminacji pośredniego renderowania w programie Premiere Pro. Importuj z programów Photoshop, Illustrator i innych.

 

  • Przestrzeń projektów 3D


Rozwiń projekty 3D, stosując nowe narzędzia, które ułatwią Ci nawigację i projektowanie w przestrzeni 3D. Dodaj wiele kamer do sceny, aby ją okrążać i przesuwać oraz robić najazdy z różnych punktów widzenia.

 

  • Jedno narzędzie do trzech wymiarów


Jedno nowe narzędzie 3D Transform Gizmo umożliwia skalowanie, zmienianie położenia i obracanie warstw 3D. Dzięki wizualnym prowadnicom i wielu trybom ten wielofunkcyjny gadżet oferuje większą wydajność podczas nawigacji 3D.

 

  • Animacja rotoskopowa oparta na AI


Pędzel rotoskopowy korzysta z technologii Adobe Sensei, dzięki której animacja rotoskopowa jest łatwa, intuicyjna i dokładna. Zaznaczanie i śledzenie obiektów oraz izolowanie ich klatka po klatce odbywa się w sposób automatyczny, dzięki czemu możesz szybko wrócić do pracy twórczej.

 

  • Proste usuwanie obiektów z klipów wideo


Funkcja wypełniania z uwzględnieniem zawartości pozwala pozbyć się niechcianych elementów nawet o 25% szybciej z użyciem zaledwie jednej trzeciej pamięci - bez potrzeby maskowania czy wycinania w każdej klatce z osobna.

 


Produkt w wersji wielojęzycznej (Multi).

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie