• Windows 10/11 Enterprise E5

Subskrypcja 12 miesięcy - Ilość 1

688.80
opak Add to wishlist
Shipping within Right away
Shipping price 0
Elektronicznie 0
The Availability Of Duża dostępność
Leave your phone

Windows 10/11 Enterprise E5 - Wydobądź najwięcej korzyści z wirtualizacji

 

Logo firmy Microsoft

 

Microsoft - amerykańskie przedsiębiorstwo informatyczne ze spółką w Redmond w stanie Waszyngton, założone w 1975 roku przez Billa Gatesa i Paula Allena. Najbardziej znane jako producent systemów operacyjnych Microsoft Windows i oprogramowania biurowego Microsoft Office. Od 2001 roku przedsiębiorstwo produkuje konsole gier Xbox. Właściciel takich serwisów jak LinkedIn, GitHub czy firm jak np. Activision Blizzard.

Dodatkowo obecnie jednym z najważniejszych produktów firmy Microsoft jest ich platforma chmurowa Microsoft Azure, która została stworzona w modelu PaaS (Platforma jako usługa). Platforma ta to ponad 200 produktów i usług w chmurze, które ułatwiają tworzenie nowych rozwiązań.

 

Windows 10/11 Enterprise E5 - zapewnia dostęp do najbardziej zaawansowanej wersji Windows i najlepiej wyposażonego zestawu funkcji. Jest on odpowiedzią na potrzeby wydajności, zarządzania IT oraz bezpieczeństwa najbardziej wymagających klientów, pragnących chronić swoje systemy przed naruszeniami i w razie konieczności profesjonalnie odpowiedzieć na zagrożenie. Jest dedykowana małym i średnim firmom.

 

Miesięczna / Roczna subskrypcja pozwala:

 • obniżyć koszty unowocześnienia systemu,
 • kontrolować ilość subskrypcji,
 • dodawać lub zmniejszać licencje,

 

Aby czerpać korzyści z oferty Windows 10/11 Enterprise E5, potrzebna jest instancja aktywowanego systemu Windows 10/11 Pro, a także dostępność Azure Active Directory (Azure AD) w celu zarządzania tożsamością. Jest to najwygodniejszy sposób na podniesienie edycji systemu do wersji Enterprise, ponieważ nie wymaga wpisywania kluczy ani ponownego uruchamiania. Po wprowadzeniu przez użytkownika danych uwierzytelniania Azure AD przypisanych do licencji Windows 10/11 Enterprise E5, edycja systemu zostanie podniesiona z Pro do edycji Enterprise i odblokują się wszystkie ekskluzywne dla niej funkcje. Licencja dla pojedynczego użytkownika daje możliwość takiego upgrade’u jednocześnie nawet na pięciu urządzeniach. Po wygaśnięciu licencji albo jej przeniesieniu na innego użytkownika Windows 10/11 przejdzie z powrotem na wersję Pro.

 

Windows 10 Enterprise E3 VDA

 

Zalety Windows 10/11 Enterprise E5?

 • Można przenosić licencje między użytkownikami,
 • Można zainstalować na 5 urządzeniach przypisanych do jednego użytkownika,
 • Brak ograniczeń liczby użytkowników,
 • Można łączyć się z systemem z zewnątrz bez korzystania z VPN,
 • Kontrola uruchamianych aplikacji,
 • Wirtualizacja aplikacji,
 • Dostosowanie systemu pod indywidualne preferencje,

 

Windows 10

 

Windows 11

 

Windows 10/11 Enterprise E5 zapewnia o wiele więcej benefitów niż edycje Home czy Pro, a także sięga jeszcze dalej niż Windows 10/11 Enterprise E3. W zakres jego wyjątkowych możliwości – nie licząc tych, które są zawarte również w niższych wersjach – wchodzą inteligentne funkcje chroniące, wygodniejsze aktualizowanie, zwinne metody zarządzania i szeroki zakres narzędzi produktywnych. System dziedziczy pełną funkcjonalność niższych planów i wprowadza własne usługi dostępne na wyłączność. Niektóre z tych ekskluzywnych dla edycji E5 funkcji to: zaawansowana ochrona oparta na uczeniu maszynowym i AI, zaawansowana ochrona w chmurze z pogłębioną inspekcją i detonacją, ochrona w przypadku naruszenia bezpieczeństwa, monitorowanie, analizowanie i raportowanie, wykrywanie i odpowiadanie na urządzeniach końcowych, Microsoft Threat Experts, zarządzanie zagrożeniami i podatnościami, zintegrowana ochrona punktów końcowych na Windows 10/11, macOS i Linuxie, automatyczne dochodzenie i zapobieganie, scentralizowane konfigurowanie, administracja i wsparcie dla interfejsów API.

 

Prawdziwym ukoronowaniem edycji Windows 10/11 Enterprise E5 jest dołączona usługa Microsoft Defender for Endpoint. Jest to kompleksowa platforma ochrony klasy korporacyjnej, która pomaga firmom zapobiegać, wykrywać, prowadzić dochodzenia i odpowiadać nawet na najbardziej zaawansowane zagrożenia.

 

Powyższy wariant licencji zawiera:

 • Długość subskrypcji - 12 miesięcy

 • Wersja - Windows 10/11 Enterprise E5 x64

 • Wersja językowa - wielojęzyczna

 

Chcesz dowiedzieć się więcej o Windows 10/11? Sprawdź linki poniżej:

 

Dokumentacja

https://docs.microsoft.com/en-us/windows/deployment/windows-10-subscription-activation

Wypróbuj Windows 10/11

Napisz do nas: info@cass-software.pl

Więcej informacji na stronie producenta Microsoft

https://www.microsoft.com/pl-pl/software-download/windows10

https://www.microsoft.com/pl-pl/software-download/windows11

https://www.microsoft.com/pl-pl/windows/

There is currently no comments or ratings for this product.
The Signature Of The
Email
Ask a question