• Adobe Dimension CC for Teams - Poziom 4

Subskrypcja 12 miesięcy - Ilość 1

1992.60
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 1-3 dni
Cena przesyłki 0
Elektronicznie 0
Paczkomat Inpost 20
Dostępność Duża dostępność
Zostaw telefon

Adobe Dimension CC for Teams - Odkryj nowe wymiary projektowania!

 

Logo firmy Adobe

 

Adobe - to amerykańskie przedsiębiorstwo informatyczne założone w 1982 roku z siedzibą w San Jose, znane z projektowania szeroko rozumianego oprogramowania graficznego dla systemów MacOS i Windows.

Nazwa Adobe została zapożyczona od nazwy rzeczki - Adobe, która płynęła za domem Johna Warnocka, jednego z założycieli spółki. Dziś produkty firmy Adobe znajdują się na milionach komputerów, telefonów komórkowych i innych urządzeniach na całym świecie. Produkty Adobe są powszechnie stosowane w biurach projektowych, wydawnictwach, firmach telekomunikacyjnych czy edukacyjnych. Nazwa firmy stała się częścią składową nazwa dla produktów (np. Adobe Photoshop, Adobe Acrobat itp.). 

 

Adobe Dimension CC for Teams

Program zapewnia szybsze tworzenie ciekawych treści w 3D dzięki wysokiej jakości modelom, materiałom i oświetleniu. Dimension ułatwia tworzenie wizualizacji marki, ilustracji, makiet produktów, projektów opakowań i innych kreatywnych prac.

 

Realistyczne obrazy tworzone w czasie rzeczywistym

Nad obrazami możesz pracować w czasie rzeczywistym.Program pozwala wizualizować projekty wizerunku marki, opakowania czy logo w przestrzeni 3D. Aby zobaczyć grafikę wektorową lub obraz w kontekście, przeciągnij zasób na model 3D. Wprost w aplikacji Dimension znajdziesz zoptymalizowane zasoby 3D z usługi Adobe Stock.

 

Adobe Dimension - tworzenie grafiki 3D

 

Przesuń granice swoich twórczych możliwości

Zmień swoje pomysły w grafikę 3D w paru krokach. Intuicyjny interfejs użytkownika programu Dimension pozwala skoncentrować się na urzeczywistnieniu twórczej wizji, od reklamy po sztukę abstrakcyjną, surrealistyczną i konceptualną. Twórz tekst 3D i dostosowuj podstawowe kształty bezpośrednio w programie Dimension, a następnie dodawaj bogate materiały do różnych regionów.

 

Adobe Dimension - fotorealistyczne materiały 3D

 

Stwórz raz, używaj bez ograniczeń

Twórz wysokiej jakości obrazy i interaktywną zawartość 3D na podstawie jednego pliku programu Dimension. Dodawaj do zakładek i renderuj różne perspektywy bez konieczności modyfikowania dzieła. Przenoś projekty do programów Adobe XD i InDesign, a nawet wykorzystuj w rzeczywistości rozszerzonej dzięki programowi Adobe Aero.

 

Adobe Dimension - wizualizacja

 

Ustrzel ujęcie

Twórz realistyczne wirtualne zdjęcia z głębią, teksturą i odpowiednim oświetleniem. Połącz modele 3D z projektami 2D z programów Photoshop i Illustrator, materiałami z Substance, zdjęciami tła i środowiskami oświetleniowymi. Importuj niestandardowe zasoby z aplikacji 3D innych firm i eksportuj sceny jako warstwy, aby dalej udoskonalać je w programie Photoshop, aż uzyskasz idealne ujęcie.

 

Adobe Dimension - zdjęcia produktowe

 

Co nowego w programie Adobe Dimension CC?

  • Przeciągnij. Upuść. Gotowe. - grafikę i obrazy 2D opracowane w programie Photoshop lub Illustrator możesz łatwo nałożyć na modele 3D w programie Dimension,

  • Doskonałe oświetlenie - użyj kilku źródeł światła, aby dostosować ujęcie studyjne. Możesz odpowiednio dobrać kolory, rozmiary, kształty i rozmieszczenie świateł,

  • Krótka droga do realistycznego obrazu - program ułatwia tworzenie fotorealistycznych scen. Projekt 3D możesz automatycznie dopasować do obrazu tła - odpowiednio dostosowując perspektywę i oświetlenie,

  • Prezentowanie efektów pracy jako zdjęcia 360 stopni lub w rzeczywistości rozszerzonej - prace możesz publikować w Internecie jako zdjęcia 360 stopni. Dzięki aplikacji Adobe Aero projekt 3D zaprezentujesz w rzeczywistości rozszerzonej,

 

Powyższy wariant licencji zawiera:

  • Długość subskrypcji: 12 miesięcy

  • Produkt w wersji wielojęzycznej (Multi)

  • Poziom 4: ilość użytkowników +100

 

Chcesz dowiedzieć się więcej o Adobe Dimension? Sprawdź linki poniżej:

 

Wypróbuj Adobe

Napisz do nas: info@cass-software.pl

Więcej informacji na stronie producenta Adobe

https://www.adobe.com/

https://www.adobe.com/pl/products/dimension.html

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie