• Adobe Dimension CC for Teams - Poziom 4

Subskrypcja 12 miesięcy - Ilość 1

1968.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 1-3 dni
Cena przesyłki 0
Elektronicznie 0
Dostępność Duża dostępność

Zamówienie telefoniczne: 22 350 64 21

Zostaw telefon

Adobe Dimension CC for Teams - zapewnia szybsze tworzenie ciekawych treści w 3D dzięki wysokiej jakości modelom, materiałom i oświetleniu. Dimension ułatwia tworzenie wizualizacji marki, ilustracji, makiet produktów, projektów opakowań i innych kreatywnych prac.

Plan roczny zapewnia stały dostęp do najnowszych funkcji oprogramowania bez dodatkowych opłat przez cały czas aktywności członkostwa.

Poziom 4ilość użytkowników +100

 

  • Twórz rzeczywiste obrazy w czasie rzeczywistym


Wizualizuj swój branding, opakowania i projekty logo w 3D. Przeciągnij i upuść grafikę wektorową lub obraz na model 3D, aby zobaczyć go w rzeczywistym kontekście. Z łatwością przeszukaj Adobe Stock w poszukiwaniu zasobów 3D zoptymalizowanych pod kątem programu Dimension bezpośrednio w aplikacji.

 

  • Ustrzel ujęcie


Twórz realistyczne wirtualne zdjęcia z głębią, teksturą i odpowiednim oświetleniem. Połącz modele 3D z projektami 2D z programów Photoshop i Illustrator, materiałami z Substance, zdjęciami tła i środowiskami oświetleniowymi. Importuj niestandardowe zasoby z aplikacji 3D innych firm i eksportuj sceny jako warstwy, aby dalej udoskonalać je w programie Photoshop, aż uzyskasz idealne ujęcie.

 

  • Przekraczaj swoje kreatywne granice


Przenieś swoje koncepcje do 3D w zaledwie kilku krokach. Dzięki intuicyjnemu interfejsowi użytkownika możesz skupić się na urzeczywistnianiu swojej kreatywnej wizji, od reklamy po sztukę abstrakcyjną, surrealistyczną i konceptualną. Twórz tekst 3D i dostosuj podstawowe kształty bezpośrednio w programie Dimension, a następnie dodawaj bogate materiały do różnych regionów.

 

  • Zrób raz, używaj wielokrotnie


Twórz wysokiej jakości obrazy i interaktywną zawartość 3D z jednego pliku Dimension. Tworzenie zakładek i renderowanie różnych perspektyw bez konieczności zmiany pracy. Przenieś projekty dalej w Adobe XD, InDesign, a nawet w rzeczywistość rozszerzoną dzięki Adobe Aero.

 

  • Przeciągnij, Upuść, Gotowe


Z łatwością zastosuj grafikę 2D i obrazy utworzone w programie Photoshop lub Illustrator na modelach 3D w programie Dimension.

 

  • Odpowiednie oświetlenie


Zastosuj wiele źródeł światła aby stworzyć własne zdjęcia studyjne. Zmień kolor, rozmiar, kształt i położenie świateł, aby pozyskać pożądane ujęcie.

 

  • Urzeczywistnij


Twórz sceny z fotorealizmem. Automatycznie dopasuj swój projekt 3D do dowolnego obrazu tła, dopasowując perspektywę i oświetlenie.

 

  • Pochwal się swoją pracą w 360 i AR


Publikuj i udostępniaj 360-stopniowe widoki swojej pracy w Internecie i wykorzystuj projekty 3D do wciągających doświadczeń AR w Adobe Aero.

 


Produkt w wersji wielojęzycznej (Multi).

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie