• Adobe Dreamweaver CC for Teams - Poziom 1

Subskrypcja 12 miesięcy - Ilość 1

2164.80
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 1-3 dni
Cena przesyłki 0
Elektronicznie 0
Paczkomat Inpost 20
Dostępność Duża dostępność
Zostaw telefon

Adobe Dreamweaver CC for Teams - Aktywne strony internetowe, naprawdę szybko.

 

Logo firmy Adobe

 

Adobe - to amerykańskie przedsiębiorstwo informatyczne założone w 1982 roku z siedzibą w San Jose, znane z projektowania szeroko rozumianego oprogramowania graficznego dla systemów MacOS i Windows.

Nazwa Adobe została zapożyczona od nazwy rzeczki - Adobe, która płynęła za domem Johna Warnocka, jednego z założycieli spółki. Dziś produkty firmy Adobe znajdują się na milionach komputerów, telefonów komórkowych i innych urządzeniach na całym świecie. Produkty Adobe są powszechnie stosowane w biurach projektowych, wydawnictwach, firmach telekomunikacyjnych czy edukacyjnych. Nazwa firmy stała się częścią składową nazwa dla produktów (np. Adobe Photoshop, Adobe Acrobat itp.). 

 

Adobe Dreamweaver CC for Teams

Oprogramowanie do projektowania stron internetowych pozwala pracować nad nimi z dowolnego miejsca i publikować je szybko dzięki obsłudze formatów takich jak HTML, CSS oraz JavaScript.

Plan roczny zapewnia stały dostęp do najnowszych funkcji oprogramowania bez dodatkowych opłat przez cały czas aktywności członkostwa.

 

Przeprojektowany, nowoczesny interfejs użytkownika

Uproszczony i pozbawiony zbędnych elementów interfejs umożliwia wyświetlenie w przestrzeni roboczej tylko tych narzędzi, których naprawdę potrzebujesz do programowania.

 

Adobe Dreamweaver - ekran startowy

 

Szybkie konfigurowanie i uruchamianie witryn

Szablony początkowe, które można dopasować do wiadomości e-mail w formacie HTML, stron informacyjnych, blogów, witryn handlu elektronicznego, biuletynów lub portfolio, pozwalają na szybsze przygotowanie i uruchomienie witryny. Dzięki temu, że Dreamweaver jest częścią usługi Creative Cloud, można szybko dodawać zasoby z Bibliotek i usługi Adobe Stock w celu ulepszania witryn.

 

Adobe Dreamweaver - przestrzeń robocza

 

Dynamiczny ekran na każdym urządzeniu

Tworzone witryny mogą w aktywny sposób dostosowywać się do każdego rozmiaru ekranu. Zobacz podgląd projektowanej witryny i wprowadź zmiany w czasie rzeczywistym. Dzięki temu jeszcze przed publikacją stron zyskasz pewność, że wyglądają one tak, jak powinny.

 

Adobe Dreamweaver - przykładowy projekt

 

Szybkie, elastyczne kodowanie

Sprawnie twórz, programuj i obsługuj dynamiczne witryny dzięki inteligentnemu, funkcjonalnemu mechanizmowi kodowania. Wygodne wskazówki pozwalają szybko poznać i edytować języki HTML i CSS oraz inne standardy internetowe. Pomoce wizualne redukują liczbę błędów i przyspieszają tworzenie stron.

 

Adobe Dreamweaver - dynamiczny ekran

 

Co nowego w programie Adobe Dreamweaver CC?

  • Bezproblemowa edycja aktywnego widoku - program umożliwia edytowanie właściwości tekstu i obrazów oraz dodawanie klas jednym kliknięciem - bezpośrednio w aktywnym widoku - a także błyskawiczne wyświetlanie podglądu zmian. Nie trzeba przełączać się na oddzielny tryb edycji,

  • Obsługa systemu Git - dostęp do systemu Git ułatwia wspólną pracę. Program Dreamweaver pozwala zarządzać całym kodem źródłowym, a częste operacje wykonywać bezpośrednio z panelu Git,

  • Obsługa wielu monitorów w systemie Windows - poszerz przestrzeń roboczą, wyświetlając strony na wielu monitorach,

  • Obsługa układu Apple Silicon - większa wydajność pracy podczas korzystania z programu Dreamweaver na komputerach z systemem Apple,

  • Aktualizacja platformy Chromium Embedded Framework - integracja platformy Chromium Embedded Framework w programie Dreamweaver zapewnia lepszą wydajność i zgodność w obiegach pracy związanych z widokiem aktywnym,

 

Powyższy wariant licencji zawiera:

  • Długość subskrypcji: 12 miesięcy

  • Produkt w wersji wielojęzycznej (Multi)

  • Poziom 1: ilość użytkowników 1-9

 

Chcesz dowiedzieć się więcej o Adobe Dreamweaver? Sprawdź linki poniżej:

 

Wypróbuj Adobe

Napisz do nas: info@cass-software.pl

Więcej informacji na stronie producenta Adobe

https://www.adobe.com/

https://www.adobe.com/pl/products/dreamweaver.html

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie