• Adobe Dreamweaver CC for Teams - Poziom 1

Subskrypcja 12 miesięcy - Ilość 1

2152.50
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 1-3 dni
Cena przesyłki 0
Elektronicznie 0
Dostępność Duża dostępność

Zamówienie telefoniczne: 22 350 64 21

Zostaw telefon

Adobe Dreamweaver CC for Teams - oprogramowanie do projektowania stron internetowych pozwala pracować nad nimi z dowolnego miejsca i publikować je szybko dzięki obsłudze formatów takich jak HTML, CSS oraz JavaScript.

Plan roczny zapewnia stały dostęp do najnowszych funkcji oprogramowania bez dodatkowych opłat przez cały czas aktywności członkostwa.

Poziom 1ilość użytkowników 1-9

 

  • Szybkie, elastyczne kodowanie


Sprawnie twórz, programuj i obsługuj dynamiczne witryny dzięki inteligentnemu, funkcjonalnemu mechanizmowi kodowania. Wygodne wskazówki pozwalają szybko poznać i edytować języki HTML i CSS oraz inne standardy internetowe. Pomoce wizualne redukują liczbę błędów i przyspieszają tworzenie stron.

 

  • Szybkie konfigurowanie i uruchamianie witryn


Szablony początkowe, które można dopasować do wiadomości e-mail w formacie HTML, stron informacyjnych, blogów, witryn handlu elektronicznego, biuletynów lub portfolio, pozwalają na szybsze przygotowanie i uruchomienie witryny. Dzięki temu, że Dreamweaver jest częścią usługi Creative Cloud, można szybko dodawać zasoby z bibliotek i usług Adobe Stock w celu ulepszania witryn.

 

  • Dynamiczny ekran na każdym urządzeniu


Tworzone witryny mogą w aktywny sposób dostosowywać się do każdego rozmiaru ekranu. Zobacz podgląd projektowanej witryny i wprowadź zmiany w czasie rzeczywistym. Dzięki temu jeszcze przed publikacją stron zyskasz pewność, że wyglądają one tak, jak powinny.

 

  • Bezproblemowa edycja aktywnego widoku


Program umożliwia edytowanie właściwości tekstu i obrazów oraz dodawanie klas jednym kliknięciem - bezpośrednio w aktywnym widoku a także błyskawiczne wyświetlanie podglądu zmian. Nie trzeba przełączać się na oddzielny tryb.

 

  • Przeprojektowany, nowoczesny interfejs użytkownika


Uproszczony i pozbawiony zbędnych elementów interfejs umożliwia wyświetlanie w przestrzeni roboczej tylko tych narzędzi, których naprawdę potrzebujesz do programowania.

 

  • Obsługa systemu Git


Dostęp do systemu Git, ułatwia wspólną prace. Program Dreamweaver pozwala zarządzać całym kodem źródłowym a częste operacje wykonywać bezpośrednio z panelu Git.

 

  • Obsługa wielu monitorów w systemie Windows


Poszerz przestrzeń roboczą, wyświetlając strony na wielu monitorach.

 


Produkt w wersji wielojęzycznej (Multi).

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie