• Adobe Fresco CC for Teams - Poziom 3

Subskrypcja 12 miesięcy - Ilość 1

1353.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 1-3 dni
Cena przesyłki 0
Elektronicznie 0
Dostępność Duża dostępność

Zamówienie telefoniczne: 22 350 64 21

Zostaw telefon

Adobe Fresco CC for Teams - aplikacja opracowana z myślą o urządzeniach z piórami i urządzeniach dotykowych. Łączy ona największą na świecie kolekcję pędzli wektorowych i rastrowych z przełomową technologią pędzli aktywnych oferującą całkowicie naturalne środowisko malowania i rysowania. Jest ona doskonałym narzędziem dla artystów, twórców ilustracji, szkicowników i innych autorów, którzy chcą odkryć radość z rysowania i malowania.

Plan roczny zapewnia stały dostęp do najnowszych funkcji oprogramowania bez dodatkowych opłat przez cały czas aktywności członkostwa.

Poziom 3ilość użytkowników 50-99

 

  • Najpiękniejsze pędzle


Akwarele i farby olejne rozmywają się oraz mieszają przy każdym dotknięciu, a w jednym obszarze roboczym można używać pędzli rastrowych i wektorowych. Aplikacja Adobe Fresco zapewnia największy wybór najbardziej zaawansowanych pędzli na świecie, w tym tysiące pędzli z programu Adobe Photoshop i od mistrza pędzla Kyle’a T. Webstera.

 

  • Kompozycja, kosztem mniejszej pracy


Przyspieszyliśmy i poprawiliśmy działanie podstawowych narzędzi używanych przez twórców ilustracji z piórem lub dotykiem. Możliwe jest teraz łatwe izolowanie części warstw i przekształcanie zaznaczeń w maski. Interfejs można dostosować pod kątem rysowania lewą i prawą ręką. Tryb pełnoekranowy pozwala wyeliminować elementy rozpraszające uwagę.

 

  • Świat to Twoje studio


Zacznij projekt na tablecie iPad lub telefonie iPhone i dokończ go na komputerze. Efekty pracy zostaną automatycznie zsynchronizowane z chmurą, a pliki PSD będą dokładnie takie same na wszystkich urządzeniach. Dzięki integracji z usługą Creative Cloud dzieli Cię zaledwie kilka kliknięć lub stuknięć od pędzli, czcionek oraz zasobów usługi Adobe Stock i bibliotek.

 

  • Dodatkowe zalety aplikacji Fresco


Aplikacja Adobe Fresco doskonale współpracuje z programem Photoshop na tablecie iPad. To połączenie pomaga w scalaniu obrazów, retuszowaniu kompozycji, dodawaniu tekstu i kreatywnym stosowaniu warstw. Projekty możesz edytować w dowolnej z tych aplikacji. Wszelkie zmiany są automatycznie zapisywane w chmurze, kiedy jesteś online.

 

  • Maski przycinające


Łatwo dodawaj tekstury, kolory, wzorce i inne elementy wizualne wewnątrz kształtu lub ilustracji, przycinając razem warstwy i używając jednej warstwy jako maski.

 

  • Brak limitów warstw


Rysując przy użyciu nieograniczonej liczby warstw, możesz testować nowe pomysły i eksperymentować z efektami, trybami mieszania, przezroczystością lub kolorem.

 

  • Ulepszone dokumenty w chmurze


Uzyskuj dostęp do historii wersji i odpowiadaj na komentarze recenzentów w programie Adobe Fresco na tablet iPad i komputer z systemem Windows. Możesz również otwierać dokumenty w chmurze na dowolnym urządzeniu oraz w programie Photoshop na komputer i tablet iPad.

 

  • Obsługa warstw tekstu i usługa Adobe Fonts


Projektuj z użyciem tekstu, dodając i edytując warstwy tekstu. Używaj własnych czcionek lub korzystaj z ofert usługi Adobe Fonts w ramach bezpłatnego planu Adobe Fresco. Płatny plan zapewnia wszystkie korzyści usługi Adobe Fonts.

 


Produkt w wersji wielojęzycznej (Multi).

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie