• Adobe XD CC for Teams - Poziom 2

Subskrypcja 12 miesięcy - Ilość 1

1414.50
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 1-3 dni
Cena przesyłki 0
Elektronicznie 0
Dostępność Duża dostępność

Zamówienie telefoniczne: 22 350 64 21

Zostaw telefon

Adobe XD CC for Teams podziel się swoją historią za pomocą projektów, które wyglądają i sprawiają wrażenie prawdziwych. Modelowanie szkieletowe, animowanie, tworzenie prototypów, współpraca i nie tylko - wszystko w jednym miejscu.

Plan roczny zapewnia stały dostęp do najnowszych funkcji oprogramowania bez dodatkowych opłat przez cały czas aktywności członkostwa.

Poziom 2ilość użytkowników 10-49

 

 • Design w nowym wymiarze


Wkrocz na nową, magiczną płaszczyznę UX w 3D. Przesuwaj lub obracaj obiekty w przestrzeni, dodawaj głębi i prezentuj swoją pracę z perspektywy. Projektuj za pomocą intuicyjnych narzędzi i poznaj cudowny wymiar. Przedstaw oszałamiającą rzeczywistość, nakładając obiekty do przodu i do tyłu w przestrzeni 3D. Zmodernizuj swój proces i twórz dla następnej generacji doświadczeń AR / VR.

 

 • Dopracuj design


Utwórz go raz i używaj wszędzie. Komponenty działają intuicyjnie, natychmiast wprowadzając zmiany w projektach lub dokumentach. Poświęć mniej czasu na kopiowanie i wróć do iteracji. Pracuj z pojedynczą biblioteką i udostępniaj komponenty w różnych systemach projektowania. Twórz różne interakcje dla tego samego komponentu, np. Najeżdżanie na przyciski lub włączanie przełączników.

 

 • Animuj podczas projektowania


Wprowadzaj ruch podczas iteracji dzięki funkcji Auto-Animate. Po prostu dodaj efekty ruchu, zabawne interakcje, wizualną informację zwrotną i płynne przejścia - bez kodowania ani wielu narzędzi. Pomiń krzywą uczenia się i animuj jak profesjonalista jednym kliknięciem. Przeciągnij przewody, aby połączyć obszary robocze i pozostaw przejścia do Auto-Animate. Połącz go ze stanami komponentów i dodaj interakcje, takie jak najeżdżanie i przełączanie, przewijanie i przesuwanie, przeciąganie w celu odświeżenia i nie tylko. Zachowaj ich zaangażowanie dzięki urzekającym animowanym ikonom, sekwencjom ładowania i przewodnikom wprowadzającym.

 

 • Twórz


Projektuj i edytuj komponenty bez ponaglania i majsterkowania. Układ z uwzględnieniem zawartości wyrównuje i rozmieszcza równomiernie w miarę dodawania, usuwania lub zmiany rozmiaru obiektów. Wprowadź zmiany za pomocą inteligentnych elementów sterujących i wróć do odkrywania. Pozwól, aby układ Content-Aware Layout zautomatyzował małe zmiany, takie jak przesuwanie i zmiana rozmiaru obiektów. Wprowadzaj poprawki bezpośrednio na płótnie - koniec ze sztywnymi strukturami i konstrukcjami układu. Dodaj komponenty do swojego systemu projektowania i pozwól innym łatwo je dostosować, zachowując spójność.

 

 • Przepływ pracy jak u profesjonalisty


Po prostu kliknij i przeciągnij, aby przekształcić pojedynczy element w powtarzające się siatki. Twórz zestawy replikowanych elementów, takich jak galerie zdjęć, listy produktów, listy kontaktów, menu i nie tylko. Możesz także dodawać stany, aby powtarzać efekty i interakcje między elementami jednocześnie. Przyspiesz swój przepływ pracy i natychmiast przeciągnij dowolną potrzebną siatkę. Wprowadź rzeczywistą zawartość i dane, a XD w magiczny sposób umieści wszystkie obrazy i tekst w twojej siatce. Wprowadź zmiany raz i zastosuj je, gdzie chcesz, w dowolnym kierunku.

 

 • Zidentyfikuj wspólne przepływy


Kliknij ikonę obok dowolnego przepływu w trybie udostępniania, aby skopiować najnowszą wersję opublikowanego łącza do schowka.

 

 • Koedycja


Koedycja jest poza wersją beta. Rozpocznij współpracę w czasie rzeczywistym z tego samego dokumentu, gdziekolwiek jesteś.

 

 • Automatyczna wysokość tekstu


Użyj zawartości warstwy tekstowej, aby automatycznie dopasować wysokość, zachowując stałą szerokość.

 

 • Zagnieżdżone komponenty


Dokonuj zmian w komponentach w innych komponentach i bezproblemowo synchronizuj zmiany tylko w potrzebnym kontekście.

 

 • Stany komponentów w specyfikacjach projektowych


Daj programistom pełny obraz ze szczegółowym widokiem każdego stanu dla dowolnego komponentu.

 

 • Ulepszona integracja bibliotek Creative Cloud


Pracuj bezpośrednio z panelu Biblioteki, aby uzyskać dostęp do kolorów, komponentów i innych elementów z Bibliotek Creative Cloud. Z łatwością twórz i udostępniaj systemy projektowe swojemu zespołowi jako biblioteki.

 


Produkt w wersji wielojęzycznej (Multi).

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie