• Adobe Illustrator CC for Teams - Poziom 1

Subskrypcja 12 miesięcy - Ilość 1

2152.50
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 1-3 dni
Cena przesyłki 0
Elektronicznie 0
Dostępność Duża dostępność

Zamówienie telefoniczne: 22 350 64 21

Zostaw telefon

Adobe Illustrator CC for Teams - standardowe w branży rozwiązanie do obsługi grafiki wektorowej umożliwia pracę nad różnymi projektami - od grafik internetowych i przeznaczonych na urządzenia przenośne po logo, ikony, ilustracje książkowe, opakowania produktów i billboardy. Teraz możesz doświadczyć swobody i elastyczności tworzenia w programie Illustrator na komputerze i tablecie iPad.

Plan roczny zapewnia stały dostęp do najnowszych funkcji oprogramowania bez dodatkowych opłat przez cały czas aktywności członkostwa.


Poziom 1ilość użytkowników 1-9

 

  • Rysunki, logo, tekst. Wszystko idealnie skalowalne


Zmień kształty i kolory w logo i ikony. Twórz typografię, rysuj odręcznie, śledź i przemalowuj grafikę. Program Illustrator działa w oparciu o wektory, dzięki czemu kompozycje pozostają wyraźne, nawet po powiększeniu ich do rozmiaru stadionu.

 

  • Twórz na komputerze lub na szczycie góry


Pracuj na komputerze, tablecie iPad, a nawet w trybie offline - Twoje pliki są synchronizowane z chmurą, więc zawsze możesz wznowić pracę od miejsca, w którym została przerwana.

 

  • Dalej i szybciej dzięki Adobe Sensei


Twórz efektywniej dzięki funkcjom opartym na mechanizmie Adobe Sensei AI. Automatycznie wyodrębniaj kolory ze zdjęcia i dodawaj je do swojego projektu, automatycznie śledź odręczne szkice i zmieniaj je w grafikę wektorową i nie tylko.

 

  • Bardziej zaawansowane dokumenty w chmurze


Śledź wszystkie wersje za pomocą dokumentów w chmurze, które są zapisywane automatycznie, dzięki czemu masz do nich dostęp w dowolnym miejscu - nawet offline.

  • Inteligentne funkcje przyspieszające proces


Teraz w programie Illustrator można automatycznie wydzielić kolory z obrazu lub palety kolorów i zastosować je w swoim projekcie.

  • Ulepszenie związane z tekstem


Tekst można wyrównać w pionie do górnej, środkowej lub dolnej części ramki. Program pozwala też ustawić rozmiar czcionki zgodnie z cechami anatomii liter, takimi jak wysokość średnia (wysokość x).

  • Inteligentne przyciąganie glifów


Precyzyjne wstawianie tekstu i innych obiektów jest teraz łatwiejsze. Można przyciągać je do najważniejszych punktów, takich jak linia bazowa i wysokość x.

  • Program Illustrator jest teraz dostępny na Ipadzie


Program Illustrator na iPadzie umożliwia szybkie i precyzyjne tworzenie wspaniałej grafiki wektorowej w dosłownie dowolnym miejscu. Z programem Illustrator na iPadzie i rysikiem Apple Pencil w ręku masz wszystko, czego potrzeba, aby wyczarować arcydzieła.


Produkt w wersji wielojęzycznej (Multi).

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie