• Adobe InDesign CC for Teams - Poziom 3

Subskrypcja 12 miesięcy - Ilość 1

2029.50
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 1-3 dni
Cena przesyłki 0
Elektronicznie 0
Dostępność Duża dostępność

Zamówienie telefoniczne: 22 350 64 21

Zostaw telefon

Adobe InDesign CC for Teams - jeden z najlepszych w branży programów do projektowania stron i układu materiałów - zarówno przeznaczonych do druku, jak i cyfrowych. Pozwala tworzyć piękne projekty graficzne zawierające typografię z najlepszych na świecie zbiorów czcionek i obrazów dostępnych w usłudze Adobe Stock. Umożliwia szybkie udostępnianie treści i opinii w plikach PDF. Pomaga zarządzać produkcją dzięki usłudze Adobe Experience Manager. Program InDesign oferuje wszystko, co jest potrzebne do tworzenia i publikowania książek, czasopism cyfrowych, książek elektronicznych, plakatów, interaktywnych plików PDF i innych publikacji.

Plan roczny zapewnia stały dostęp do najnowszych funkcji oprogramowania bez dodatkowych opłat przez cały czas aktywności członkostwa.

Poziom 3ilość użytkowników 50-99

 

  • Cyfrowe duplikaty, niezwykłe interakcje


Oprogramowanie pozwala tworzyć czasopisma cyfrowe, książki elektroniczne i interaktywne dokumenty online, które przykuwają uwagę dźwiękiem, nagraniami wideo, pokazami slajdów oraz animacjami. Program InDesign ułatwia porządkowanie elementów projektu i przyspiesza dostarczanie rozbudowanych materiałów w dowolnym formacie.

 

  • Efektywna komunikacja w zespole


Projektuj szybciej dzięki narzędziom zaprojektowanym z myślą o współpracy. Szybko wprowadzaj zmiany za pomocą funkcji akapitu, znaku czy stylów obiektu. Funkcje udostępniania projektów w Internecie lub wysyłania plików do opiniowania w formacie PDF upraszczają proces recenzowania. Aplikacja integruje się z usługami Creative Cloud i Adobe Experience Manager, co pozwala udostępniać zawartość, czcionki i grafiki między projektami.

 

  • Doskonała jakość w druku


Oprogramowanie pozwala przygotować wszystko - na przykład ulotki, plakaty, broszury, raporty roczne, czasopisma, a nawet książki. Profesjonalne narzędzia do budowania rozkładów i składu tekstu umożliwiają tworzenie stron z wieloma kolumnami łączącymi estetyczną typografię z bogatą szatą graficzną, ilustracjami i tabelami.

 

  • Ulepszona funkcja "Udostępnij do recenzji"


Szybko udostępniaj swoje projekty w Internecie do recenzji i zarządzaj opiniami bezpośrednio w programie InDesign. Recenzenci mogą zaznaczyć tekst do skomentowania, zastąpić tekst oraz dodać wyróżnienia i przekreślenia.

 

  • Zawijanie tekstu z uwzględnianiem tematyki


Funkcja Zawijanie tekstu automatycznie wykrywa tematykę obrazów, co przyspiesza zawijanie tekstu wokół nich.

 

  • Lokalizowanie koloru


Z łatwością znajduj i zastępuj kolory w obiektach dowolnego typu, aby zachować spójność oznaczeń marki i zapewnić dokładność kolorów do druku.

 

  • Obsługa trybu HSB


Teraz możesz tworzyć lub wybierać wartości HSB w każdym miejscu, w którym można ustawiać wartości kolorów w programie InDesign, między innymi w oknach dialogowych Próbnik kolorów, Panel kolorów i Nowe próbki. Nie trzeba przekładać wartości kolorów na model RGB.

 

  • Osadzanie dokumentów w chmurze


Do wstawienia dokumentów programów Adobe Photoshop i Illustrator znajdujących się w chmurze do plików programu InDesign wystarczy zaledwie kilka kliknięć.

 

  • Wykrywanie i odzyskiwanie uszkodzonych dokumentów


Bezpośrednio w programie InDesign można wykrywać uszkodzone dokumenty i podejmować próbę ich naprawienia na serwerach Adobe.

 


Produkt w wersji wielojęzycznej (Multi).

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie