• Adobe Photoshop CC for Teams - Poziom 1

Subskrypcja 12 miesięcy - Ilość 1

2214.00
opak Add to wishlist
Shipping within Right away
Shipping price 0
Elektronicznie 0
The Availability Of Duża dostępność
Leave your phone

Adobe Photoshop CC for Teams - Zacznij od programu Photoshop, Powstanie coś niesamowitego.

 

Logo firmy Adobe

 

Adobe - to amerykańskie przedsiębiorstwo informatyczne założone w 1982 roku z siedzibą w San Jose, znane z projektowania szeroko rozumianego oprogramowania graficznego dla systemów MacOS i Windows.

Nazwa Adobe została zapożyczona od nazwy rzeczki - Adobe, która płynęła za domem Johna Warnocka, jednego z założycieli spółki. Dziś produkty firmy Adobe znajdują się na milionach komputerów, telefonów komórkowych i innych urządzeniach na całym świecie. Produkty Adobe są powszechnie stosowane w biurach projektowych, wydawnictwach, firmach telekomunikacyjnych czy edukacyjnych. Nazwa firmy stała się częścią składową nazwa dla produktów (np. Adobe Photoshop, Adobe Acrobat itp.). 

 

Adobe Photoshop CC for Teams

Od edycji zdjęć i tworzenia kompozycji do malowania cyfrowego, animacji i projektowania grafiki - wszystko da się zrobić w programie Photoshop. Realizuj pomysły na komputerze i tablecie iPad. W magiczny sposób przekształcaj obrazy, korzystając z mocy sztucznej inteligencji. Ucz się nowych umiejętności i prezentuj projekty za pośrednictwem transmisji na żywo. Najnowsza wersja programu Photoshop jest szybsza, inteligentniejsza i łatwiejsza niż kiedykolwiek.

Plan roczny zapewnia stały dostęp do najnowszych funkcji oprogramowania bez dodatkowych opłat przez cały czas aktywności członkostwa.

 

Retuszowanie, zastępowanie

Spraw, aby portrety się wyróżniały, a wyrazy twarzy były bardziej ekspresyjne. Zamień niebo jednym kliknięciem. Usuwaj obiekty, retuszuj i przemalowuj. Dzięki zaawansowanym narzędziom do obróbki i nowym, inteligentnym funkcjom umożliwiającym tworzenie magicznych efektów możesz zmienić zwykłe obrazy w prawdziwe dzieła sztuki.

 

Przekształcaj zdjęcia w przejawy czystej wyobraźni

Dzięki zaznaczaniu jednym kliknięciem, łatwemu maskowaniu i praktycznie nieograniczonej liczbie warstw możesz szybko dodać to, czego aparat nie pozwala zarejestrować.

 

Tysiące pędzli

Maluj i rysuj z użyciem tysięcy niestandardowych pędzli lub twórz swoje własne — program Photoshop oddaje do Twojej dyspozycji największą na świecie kolekcję pędzli.

 

Adobe Photoshop - rysowanie

 

Niezbędne narzędzie do projektowania wspaniałej grafiki

Plakaty, opakowania, banery, witryny internetowe — projekty graficzne zaczynają się w programie Photoshop. Łącz zdjęcia, grafikę i tekst, aby tworzyć całkiem nowe obrazy. Wybieraj obiekty kliknięciem. Eksperymentuj z kolorami i efektami, aby dopracować każdy projekt graficzny.

 

Filtry neuronowe

Filtry neuronowe to nowa przestrzeń robocza w programie Photoshop. Zawiera przeprojektowane filtry oparte na mechanizmie Adobe Sensei, które ułatwiają realizowanie wielu twórczych pomysłów. Za pomocą prostych suwaków możesz w ciągu kilku sekund pokolorować scenę, powiększyć fragmenty obrazu, a także zmienić wyraz twarzy, wiek, ruch oczu lub pozę postaci. Filtry neuronowe pozwalają wprowadzać niewiarygodne zmiany w programie Photoshop.

 

Zastępowanie nieba

Nowa funkcja - Zastępowanie nieba w programie Photoshop pozwala szybko zaznaczyć i zastąpić niebo na zdjęciu, automatycznie dopasowując kolory scenerii do nowego nieba. Teraz możesz uzyskać na zdjęciach odpowiedni nastrój, nawet jeśli warunki fotografowania nie były idealne. Podczas retuszowania zdjęć krajobrazów, nieruchomości, wesel czy portretów możesz zaoszczędzić cenny czas.

 

Adobe Photoshop - tworzenie

 

Więcej informacji bezpośrednio w aplikacji

Korzystając z zupełnie nowego, wbudowanego panelu Odkrywanie, możesz wyszukiwać i odkrywać nowe narzędzia programu Photoshop, samouczki z ćwiczeniami, artykuły oraz szybkie operacje ułatwiające rozwijanie umiejętności i podejmowanie nowych wyzwań w programie Photoshop. Panel oferuje zupełnie nowe środowisko nauki i wyszukiwania w programie Photoshop, łącząc materiały szkoleniowe w aplikacji, samouczki krok po kroku i nowe, zaawansowane funkcje wyszukiwania.

 

Ulepszone pliki w chmurze

Korzystając z nowego panelu Historia wersji, możesz teraz uzyskać dostęp do zapisanych wcześniej wersji dokumentów programu Photoshop w chmurze. Chcesz pracować w podróży, będąc poza zasięgiem? Teraz możesz udostępnić ostatnio otwarty plik w chmurze programu Photoshop do późniejszej edycji w trybie offline.

 

Podgląd wzorków

Teraz możesz sprawdzić w czasie rzeczywistym, jak będzie wyglądał projekt jako wzorek. Podgląd wzorków umożliwia szybkie wizualizowanie i tworzenie płynnie powtarzających się wzorków. W trybie Podgląd wzorków na podstawie projektu są tworzone i powielane wirtualne segmenty, dzięki czemu nie trzeba się zastanawiać, jak będzie wyglądał projekt jako wzorek. Wypróbuj wzorki na projektach mody, tapetach do łazienki czy w innych projektach.

 

Adobe Photoshop - projektowanie

 

Aktywne kształty

Korzystając z nowych opcji umożliwiających przekształcanie linii, prostokątów, trójkątów itd., możesz teraz dynamicznie tworzyć i edytować kształty bezpośrednio w obszarze roboczym. Oto najważniejsze ulepszenia narzędzi do tworzenia kształtów w programie Photoshop: nowe narzędzie do tworzenia trójkątów, nowe opcje na obszarze roboczym, które pozwalają szybko i intuicyjnie zmieniać rozmiar kształtów i dopasowywać je, łatwe do dopasowania opcje kształtów, ulepszenia narzędzia Linia, narzędzia Wielokąt i wielu innych.

 

Kreatywność jest wszędzie

Twórcza moc programu Photoshop jest dostępna na tablecie iPad. Otwieraj pełnowymiarowe pliki PSD, retuszuj zdjęcia, twórz zaawansowane kompozycje i kontroluj pędzle palcem lub rysikiem Apple Pencil. Pracuj na komputerze, tablecie iPad, a nawet w trybie offline - cała Twoja praca jest synchronizowana z chmurą, więc zawsze możesz wznowić pracę od miejsca, w którym została przerwana.

 

Audycja na żywo podczas tworzenia

Na antenie! Pokaż sesję twórczą w programie Photoshop na tablet iPad, udostępniając ją na żywo w serwisie Behance. Dzięki czatowi i opcjom nadawania strumieniowego dźwięku oraz wideo nawiążesz kontakty z odbiorcami podczas projektowania.

 

Adobe Photoshop - retuszowanie i przerabianie zdjęć

 

Co nowego w programie Adobe Photoshop CC?

 • Zdumiewające zmiany obrazu dzięki filtrom Neural Filters - szybko pokoloruj scenę, połącz kilka krajobrazów w jeden zupełnie nowy, przenieś kolory między obrazami lub zmień wyraz twarzy, wiek lub pozę osoby,

 • Zaznaczenia szybkim kliknięciem - teraz możesz automatycznie zaznaczyć fragment obrazu, po prostu umieszczając na nim wskaźnik i klikając. Czegoś brakuje? Klikaj tak długo, aż zaznaczysz wszystko,

 • Szybsze przenoszenie zawartości z programu Illustrator do programu Photoshop - teraz możesz wkleić zawartość wektorową z programu Adobe Illustrator do programu Photoshop, używając kolorów, pociągnięć, masek i warstw,

 • Współpraca i komentowanie - udostępniaj swoje projekty w Internecie, na komputerze i tablecie iPad. Zapraszaj współpracowników do komentowania,

 • Wtyczki ułatwiające koncentrację na pracy - pracuj płynnie, korzystając z nowych wtyczek dostępnych w programie Photoshop oraz aplikacji Creative Cloud na komputery, którą można szybko zainstalować, aby od razu jej używać,

 • Wypaczenie z przekształceniem cylindrycznym - mamy coś ułatwiającego projektowanie opakowań. Korzystając z funkcji wypaczania cylindrycznego, możesz z łatwością zawinąć płaską kompozycję, a nawet nawinąć ją na zaokrągloną cylindryczna powierzchnię,

 • Zachowywanie szczegółów włosów - skorzystaj z ulepszonej maski zaznaczenia, malując narzędziem Zaznaczanie obiektów po portretach osób. Ulepszyliśmy też precyzję poprawiania włosów, aby ta funkcja była skuteczniejsza w przypadku zdjęć zwierząt,

 • Ulepszenia linii pomocniczych - program Photoshop umożliwia dostosowywanie linii pomocniczych (również ich układu), aby ułatwić ich rozpoznawanie i wyodrębnianie wzrokowe. Program ułatwia kolorowanie i edytowanie linii pomocniczych i ich układów. Pozwala zaznaczać wiele linii pomocniczych w celu ich przesuwania po obszarze roboczym — oddzielnie dla każdego dokumentu.,

 • Skróty emotikonów do komentowania w aplikacji - oczekiwanie dobiega końca. Podczas dodawania komentarzy w aplikacji do plików w chmurze możesz teraz łatwo wyświetlić listę emotikonów,

 • Pozostałe ulepszenia - na komputerach z układami Apple M1 jest teraz dostępne edytowanie i odtwarzanie, co usprawnia obiegi pracy z materiałami. Program oferuje udoskonalone preferencje funkcji Zapisz jako i skróty klawiaturowe chwilowych narzędzi,

 

Powyższy wariant licencji zawiera:

 • Długość subskrypcji: 12 miesięcy

 • Produkt w wersji wielojęzycznej (Multi)

 • Poziom 1: ilość użytkowników 1-9

 

Chcesz dowiedzieć się więcej o Adobe Photoshop? Sprawdź linki poniżej:

 

Wypróbuj Adobe

Napisz do nas: info@cass-software.pl

Więcej informacji na stronie producenta Adobe

https://www.adobe.com/

https://www.adobe.com/pl/products/photoshop.html

There is currently no comments or ratings for this product.
The Signature Of The
Email
Ask a question