• Adobe Photoshop CC for Teams - Poziom 2

Subskrypcja 12 miesięcy - Ilość 1

2091.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 1-3 dni
Cena przesyłki 0
Elektronicznie 0
Dostępność Duża dostępność

Zamówienie telefoniczne: 22 350 64 21

Zostaw telefon

Adobe Photoshop CC for Teams - od edycji zdjęć i tworzenia kompozycji do malowania cyfrowego, animacji i projektowania grafiki - wszystko da się zrobić w programie Photoshop. Realizuj pomysły na komputerze i tablecie iPad. W magiczny sposób przekształcaj obrazy, korzystając z mocy sztucznej inteligencji. Ucz się nowych umiejętności i prezentuj projekty za pośrednictwem transmisji na żywo. Najnowsza wersja programu Photoshop jest szybsza, inteligentniejsza i łatwiejsza niż kiedykolwiek.

Plan roczny zapewnia stały dostęp do najnowszych funkcji oprogramowania bez dodatkowych opłat przez cały czas aktywności członkostwa.

Poziom 2ilość użytkowników 10-49

 

 • Retuszowanie, zastępowanie


Spraw, aby portrety się wyróżniały, a wyrazy twarzy były bardziej ekspresyjne. Zamień niebo jednym kliknięciem. Usuwaj obiekty, retuszuj i przemalowuj. Dzięki zaawansowanym narzędziom do obróbki i nowym, inteligentnym funkcjom umożliwiającym tworzenie magicznych efektów możesz zmienić zwykłe obrazy w prawdziwe dzieła sztuki.

 

 • Przekształcaj zdjęcia w przejawy czystej wyobraźni


Dzięki zaznaczaniu jednym kliknięciem, łatwemu maskowaniu i praktycznie nieograniczonej liczbie warstw możesz szybko dodać to, czego aparat nie pozwala zarejestrować.

 

 • Tysiące pędzli


Maluj i rysuj z użyciem tysięcy niestandardowych pędzli lub twórz swoje własne — program Photoshop oddaje do Twojej dyspozycji największą na świecie kolekcję pędzli.

 

 • Niezbędne narzędzie do projektowania wspaniałej grafiki


Plakaty, opakowania, banery, witryny internetowe — projekty graficzne zaczynają się w programie Photoshop. Łącz zdjęcia, grafikę i tekst, aby tworzyć całkiem nowe obrazy. Wybieraj obiekty kliknięciem. Eksperymentuj z kolorami i efektami, aby dopracować każdy projekt graficzny.

 

 • Filtry neuronowe


Filtry neuronowe to nowa przestrzeń robocza w programie Photoshop. Zawiera przeprojektowane filtry oparte na mechanizmie Adobe Sensei, które ułatwiają realizowanie wielu twórczych pomysłów. Za pomocą prostych suwaków możesz w ciągu kilku sekund pokolorować scenę, powiększyć fragmenty obrazu, a także zmienić wyraz twarzy, wiek, ruch oczu lub pozę postaci. Filtry neuronowe pozwalają wprowadzać niewiarygodne zmiany w programie Photoshop.

 

 • Zastępowanie nieba


Nowa funkcja - Zastępowanie nieba w programie Photoshop pozwala szybko zaznaczyć i zastąpić niebo na zdjęciu, automatycznie dopasowując kolory scenerii do nowego nieba. Teraz możesz uzyskać na zdjęciach odpowiedni nastrój, nawet jeśli warunki fotografowania nie były idealne. Podczas retuszowania zdjęć krajobrazów, nieruchomości, wesel czy portretów możesz zaoszczędzić cenny czas.

 

 • Więcej informacji bezpośrednio w aplikacji


Korzystając z zupełnie nowego, wbudowanego panelu Odkrywanie, możesz wyszukiwać i odkrywać nowe narzędzia programu Photoshop, samouczki z ćwiczeniami, artykuły oraz szybkie operacje ułatwiające rozwijanie umiejętności i podejmowanie nowych wyzwań w programie Photoshop. Panel oferuje zupełnie nowe środowisko nauki i wyszukiwania w programie Photoshop, łącząc materiały szkoleniowe w aplikacji, samouczki krok po kroku i nowe, zaawansowane funkcje wyszukiwania.

 

 • Ulepszone pliki w chmurze


Korzystając z nowego panelu Historia wersji, możesz teraz uzyskać dostęp do zapisanych wcześniej wersji dokumentów programu Photoshop w chmurze. Chcesz pracować w podróży, będąc poza zasięgiem? Teraz możesz udostępnić ostatnio otwarty plik w chmurze programu Photoshop do późniejszej edycji w trybie offline.

 

 • Podgląd wzorków


Teraz możesz sprawdzić w czasie rzeczywistym, jak będzie wyglądał projekt jako wzorek. Podgląd wzorków umożliwia szybkie wizualizowanie i tworzenie płynnie powtarzających się wzorków. W trybie Podgląd wzorków na podstawie projektu są tworzone i powielane wirtualne segmenty, dzięki czemu nie trzeba się zastanawiać, jak będzie wyglądał projekt jako wzorek. Wypróbuj wzorki na projektach mody, tapetach do łazienki czy w innych projektach.

 

 • Aktywne kształty


Korzystając z nowych opcji umożliwiających przekształcanie linii, prostokątów, trójkątów itd., możesz teraz dynamicznie tworzyć i edytować kształty bezpośrednio w obszarze roboczym. Oto najważniejsze ulepszenia narzędzi do tworzenia kształtów w programie Photoshop: nowe narzędzie do tworzenia trójkątów, nowe opcje na obszarze roboczym, które pozwalają szybko i intuicyjnie zmieniać rozmiar kształtów i dopasowywać je, łatwe do dopasowania opcje kształtów, ulepszenia narzędzia Linia, narzędzia Wielokąt i wielu innych.

 

 • Kreatywność jest wszędzie


Twórcza moc programu Photoshop jest dostępna na tablecie iPad. Otwieraj pełnowymiarowe pliki PSD, retuszuj zdjęcia, twórz zaawansowane kompozycje i kontroluj pędzle palcem lub rysikiem Apple Pencil. Pracuj na komputerze, tablecie iPad, a nawet w trybie offline - cała Twoja praca jest synchronizowana z chmurą, więc zawsze możesz wznowić pracę od miejsca, w którym została przerwana.

 


Produkt w wersji wielojęzycznej (Multi).

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie