• Adobe Premiere Pro CC for Teams - Poziom 1

Subskrypcja 12 miesięcy - Ilość 1

2152.50
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 1-3 dni
Cena przesyłki 0
Elektronicznie 0
Dostępność Duża dostępność

Zamówienie telefoniczne: 22 350 64 21

Zostaw telefon

Adobe Premiere Pro CC for Teams - jest jednym z najlepszych w branży rozwiązań do montażu filmów, programów telewizyjnych i wideo na strony internetowe. Korzystając z pomysłowych narzędzi, integracji z innymi aplikacjami i usługami firmy oraz zaawansowanego mechanizmu Adobe Sensei, można łatwiej przekształcać nagrania w dopracowane filmy i wideo. Aplikacja Premiere Rush umożliwia tworzenie i modyfikowanie nowych projektów z dowolnego urządzenia.

Automatyczne narzędzia oparte na technologii Adobe Sensei oszczędzają czas, co ułatwia skupienie się na scenariuszu, a zintegrowane obiegi pracy pozwalają dopracować każdy materiał bez opuszczania osi czasu. Program umożliwia montaż w dowolnym formacie, między innymi 8K i VR. Natywna obsługa plików, wydajne obiegi pracy z plikami zastępczymi i szybsze nagrania ProRes HDR ułatwiają przetwarzanie materiałów w dowolny sposób - nawet na mobilnych stacjach roboczych.


Program Premiere Pro efektywnie współpracuje z innymi aplikacjami i usługami, takimi jak After Effects, Adobe Audition czy Adobe Stock. Można na przykład - bezpośrednio w aplikacji - otworzyć szablon animacji z programu After Effects, dostosować szablon z usługi Adobe Stock lub przeprowadzić integrację z setkami rozszerzeń firm zewnętrznych. Ponadto program jest teraz oferowany wraz z aplikacją Premiere Rush - kompleksowym narzędziem, które współpracuje z wszystkimi urządzeniami. Możesz sfilmować materiał i zmontować go na telefonie, a następnie udostępnić w mediach społecznościowych z poziomu urządzenia lub komputera. Aby kontynuować pracę nad plikami z aplikacji Rush, wystarczy otworzyć je w programie Premiere Pro.


Plan roczny zapewnia stały dostęp do najnowszych funkcji oprogramowania bez dodatkowych opłat przez cały czas aktywności członkostwa.


Poziom 1ilość użytkowników 1-9

 

  • Teraz platforma do montażu podąża za Tobą


Program Premiere Pro jest teraz oferowany wraz z aplikacją Premiere Rush - kompleksowym narzędziem, które współpracuje z wszystkimi urządzeniami. Możesz sfilmować materiał i zmontować go na telefonie, a następnie udostępnić w mediach społecznościowych z poziomu urządzenia lub komputera. Aby kontynuować pracę nad plikami z aplikacji Rush, wystarczy otworzyć je w programie Premiere Pro.

 

  • Dowolna kamera, każdy format, jakakolwiek platforma


Program umożliwia montaż w dowolnym formacie, między innymi 8K i VR. Natywna obsługa plików, wydajne obiegi pracy z plikami zastępczymi i szybsze nagrania ProRes HDR ułatwiają przetwarzanie materiałów w dowolny sposób - nawet na mobilnych stacjach roboczych.

 

  • Płynna kreatywna praca


Automatyczne narzędzia oparte na technologii Adobe Sensei oszczędzają czas, co ułatwia skupienie się na scenariuszu, a zintegrowane obiegi pracy pozwalają dopracować każdy materiał bez opuszczania osi czasu.

 

  • Dobra współpraca z innym oprogramowaniem


Premiere Pro efektywnie współpracuje z innymi aplikacjami i usługami, takimi jak Photoshop, After Effects, Adobe Audition czy Adobe Stock. Możesz na przykład - bezpośrednio w aplikacji - otworzyć szablon animacji z programu After Effects, dostosować szablon z usługi Adobe Stock lub przeprowadzić integrację z setkami rozszerzeń firm zewnętrznych.

 

  • Automatyczna zmiana formatu plików wideo


Funkcja automatycznego poprawiania klatek przyspiesza obieg pracy i optymalizuje materiały na potrzeby mediów społecznościowych. Inteligentne kadrowanie pozwala zachować ważne elementy w dowolnym kadrze - kwadratowym, pionowym, 16:9 czy w rozdzielczości 4K.

 

  • Oszczędność czasu dzięki dźwiękom stockowym


Panel Podstawowa obróbka dźwięku w programie Premiere Pro umożliwia bezpośrednie wyszukiwanie, przeglądanie, licencjonowanie i pobieranie utworów muzycznych Adobe Stock.

 

  • Łatwiejsze dostosowywanie krzywych kolorów


W narzędziach do obsługi kolorów Lumetri każda krzywa ma dwie osie z wartościami w parach, co pozwala łatwo i precyzyjnie stopniować poszczególne kolory.

 

  • Automatyczne wykrywanie zmian


Program Premiere Pro oferuje opartą na sztucznej inteligencji Adobe Sensei funkcję wykrywania zmian sceny, która automatycznie wskazuje punkty edycji. Teraz możesz błyskawicznie dodawać cięcia i markery, a także stosować dopasowania.

 


Produkt w wersji wielojęzycznej (Multi).

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie