• Exchange Server 2019 Enterprise

Subskrypcja dożywotnia - Ilość 1

23333.10
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 1-3 dni
Cena przesyłki 0
Elektronicznie 0
Paczkomat Inpost 20
Dostępność Duża dostępność
Zostaw telefon

Exchange Server 2019 Enterprise - Zestaw nowoczesnych technologii i funkcji dla platformy Exchange

 

Logo firmy Microsoft

 

Microsoft - amerykańskie przedsiębiorstwo informatyczne ze spółką w Redmond w stanie Waszyngton, założone w 1975 roku przez Billa Gatesa i Paula Allena. Najbardziej znane jako producent systemów operacyjnych Microsoft Windows i oprogramowania biurowego Microsoft Office. Od 2001 roku przedsiębiorstwo produkuje konsole gier Xbox. Właściciel takich serwisów jak LinkedIn, GitHub czy firm jak np. Activision Blizzard.

Dodatkowo obecnie jednym z najważniejszych produktów firmy Microsoft jest ich platforma chmurowa Microsoft Azure, która została stworzona w modelu PaaS (Platforma jako usługa). Platforma ta to ponad 200 produktów i usług w chmurze, które ułatwiają tworzenie nowych rozwiązań.

 

Exchange Server 2019 Enterprise - najnowszy serwerowy system operacyjny, przeznaczony jest dla wydajnej pracy z pocztą e-mail, kalendarzem i innymi funkcjami klasy biznesowej. Zaprojektowany został dla dużych organizacji, które potrzebują większej ilości skrzynek pocztowych. System ten wspiera od 1 do 100 baz, a ponadto posiada wszystkie funkcje wersji Standard oraz dodatkowe które nie są w niej dostępne.

Najważniejsze funkcje to obsługa kalendarza, poczty e-mail, możliwość przechowywania kontaktów oraz możliwość tworzenia zadań. Wraz z Exchange Server 2019 otrzymujemy dostęp do aplikacji Outlook, zarówno w wersji w przeglądarce jak i w wersji zainstalowanej na komputerze. Oprogramowanie to umożliwia dostęp do zbiorowego i miejscowego archiwum, odszyfrowania dziennika, niestandardowych zasad przechowywania, kontroli dostępu opartej na rolach i ochrony informacji (IPC).

 

Exchange Server 2019 Enterprise

 

Co nowego w wersji Exchange Server 2019 Enterprise?

Exchange Server 2019 Enterprise wspiera do 256 GB pamięci i do 48 rdzeni CPU. Ulepszone zostały w nim funkcje pozwalające indeksować duże pliki, zwiększona została wydajność przeszukiwania skrzynki i odzyskiwania w przypadku wystąpienia awarii i działania baz danych. Nowe opcje trafiły również do poczty i kalendarza. Pojawiła się możliwość zablokowania przekazywania dalej elementów kalendarza i wsparcie dla komend wiersza poleceń. Dostępne też są nowe aplikacje mobilne, możliwość integracji kontaktów z LinkedIn, propozycje wyszukiwania i nowe motywy graficzne. Exchange Server posiada wsparcie dla Windows Server Core, co pozwala na blokadę dostępu z zewnątrz do centrum administracyjnego i zapobiega utracie danych.

 

Wykorzystaj zalety subskrypcji dożywotniej!

Exchange Server 2019 Enterprise to dożywotnia subskrypcja na oprogramowanie serwerowe, które należy zainstalować na maszynie wirtualnej lub na fizycznym serwerze. Do łączenia się z oprogramowaniem potrzebną będą licencje User CAL lub Device CAL. W zależności czy licencja ma być przypisana do użytkownika czy do urządzenia. Jeśli natomiast chodzi o użytkowników zewnętrznych, nie wymagają oni licencji typu External Connector. Dostęp do standardowej funkcjonalności Exchange jest w ich przypadku zawarty w samej licencji Exchange Server 2019 Enterprise.

Warto też wiedzieć, że licencje CAL dla wersji Enterprise pozwalają łączyć się z oprogramowaniem Exchange Server w wersji Standard, a także na odwrót.

 

Powyższy wariant licencji zawiera:

  • Licencja - dożywotnia

  • Wersja - Exchange Server 2019 Enterprise

  • Wersja językowa - język angielski

 

Chcesz dowiedzieć się więcej o Exchange Server 2019? Sprawdź linki poniżej:

 

Dokumentacja

https://learn.microsoft.com/en-us/exchange/exchange-server?view=exchserver-2019

Wypróbuj Exchange Server 2019

Napisz do nas: info@cass-software.pl

Więcej informacji na stronie producenta Microsoft

https://www.microsoft.com/pl-pl/microsoft-365/exchange/microsoft-exchange-server-licensing-licensing-overview

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie