• Exchange Server 2019 Standard

Subskrypcja dożywotnia - Ilość 1

4083.60
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 1-3 dni
Cena przesyłki 0
Elektronicznie 0
Paczkomat Inpost 20
Dostępność Duża dostępność
Zostaw telefon

Exchange Server 2019 Standard - Zestaw nowoczesnych technologii i funkcji dla platformy Exchange

 

Logo firmy Microsoft

 

Microsoft - amerykańskie przedsiębiorstwo informatyczne ze spółką w Redmond w stanie Waszyngton, założone w 1975 roku przez Billa Gatesa i Paula Allena. Najbardziej znane jako producent systemów operacyjnych Microsoft Windows i oprogramowania biurowego Microsoft Office. Od 2001 roku przedsiębiorstwo produkuje konsole gier Xbox. Właściciel takich serwisów jak LinkedIn, GitHub czy firm jak np. Activision Blizzard.

Dodatkowo obecnie jednym z najważniejszych produktów firmy Microsoft jest ich platforma chmurowa Microsoft Azure, która została stworzona w modelu PaaS (Platforma jako usługa). Platforma ta to ponad 200 produktów i usług w chmurze, które ułatwiają tworzenie nowych rozwiązań.

 

Exchange Server 2019 Standard - najnowszy serwerowy system operacyjny, który zawiera zestaw nowych technologii, funkcji i usług dla platformy Exchange, która obsługuję pocztę, terminarz i usługi do współpracy. W odróżnieniu od edycji Enterprise, która jest przeznaczona dla większych organizacji, Exchange Server 2019 Standard został zaprojektowany z myślą o potrzebach małych i średnich firm. Jest on także odpowiedni dla ról niezwiązanych ze skrzynką w dużych wdrożeniach Exchange. Edycja ta wspiera od 1 do 5 baz danych skrzynek e-mail.

Standardowe funkcje Exchange Server 2019 Standard to wszechstronna obsługa poczty, kalendarzy, zadań oraz kontaktów. Ponadto uzyskasz dostęp do aplikacji Outlook – desktopowych, mobilnych oraz w przeglądarce, a także skrzynki dla witryn, domyślnych oraz własnych zasad magazynowania, zapisywania w dzienniku na bazę danych, opartej na rolach kontroli dostępu (RBAC) i masy nowych funkcji niedostępnych w wersji 2016.

 

Exchange Server 2019 Standard

 

Co nowego w wersji Exchange Server 2019 Standard?

Exchange Server 2019 Standard wprowadza wiele udogodnień w stosunku do poprzedniej wersji 2016. Zapewnia między innymi wydajniejszą infrastrukturę wyszukiwania z możliwością indeksowania dużych plików, dodatkowo zarządzanie nią jest prostsze. Wydajniej działa też przywracanie po awarii oraz obsługa baz danych. Exchange w wersji 2019 obsługuje teraz maksymalnie 256 GB pamięci i 48 rdzeni procesora. Exchange Server 2019 Standard jest także lepiej chroniony względem poprzednika. Wersja ta posiada wsparcie dla Windows Server Core, umożliwia blokadę dostępu z zewnątrz do centrum administracyjnego Exchange i Exchange Management Shell, natomiast jedyną domyślnie wspieraną wersją TLS jest TLS 1.2. Exchange 2019 lepiej radzi sobie także w zapobieganiu utracie danych.

Jeśli chodzi o doświadczenia użytkownika końcowego, będziesz mógł skorzystać z nowych funkcji w obszarach poczty i kalendarza, takich jak np. zakaz dalszego przekazywania elementów kalendarza, dodatkowe możliwości w scenariuszach, gdy jesteś poza biurem czy przekierowywanie i dostarczanie wiadomości z adresów ze znakami regionalnymi w nazwie. Czekają na Ciebie aplikacje Outlook na Androida i iOS, nowoczesny kalendarz, możliwości połączenia kontaktów z LinkedIn, flagowania i przypinania, sugestie podczas wyszukiwania oraz nowe motywy, funkcje w skrzynkach i panel akcji w przeglądarkowym Outlook.

 

Wykorzystaj zalety subskrypcji dożywotniej!

Exchange Server 2019 Standard to dożywotnia subskrypcja na oprogramowanie serwerowe, które należy zainstalować na maszynie wirtualnej lub na fizycznym serwerze. Do łączenia się z oprogramowaniem potrzebną będą licencje User CAL lub Device CAL. W zależności czy licencja ma być przypisana do użytkownika czy do urządzenia. Jeśli natomiast chodzi o użytkowników zewnętrznych, nie wymagają oni licencji typu External Connector. Dostęp do standardowej funkcjonalności Exchange jest w ich przypadku zawarty w samej licencji Exchange Server 2019 Standard.

Warto też wiedzieć, że licencje CAL dla wersji Enterprise pozwalają łączyć się z oprogramowaniem Exchange Server w wersji Standard, a także na odwrót.

 

Powyższy wariant licencji zawiera:

  • Licencja - dożywotnia

  • Wersja - Exchange Server 2019 Standard

  • Wersja językowa - język angielski

 

Chcesz dowiedzieć się więcej o Exchange Server 2019? Sprawdź linki poniżej:

 

Dokumentacja

https://learn.microsoft.com/en-us/exchange/exchange-server?view=exchserver-2019

Wypróbuj Exchange Server 2019

Napisz do nas: info@cass-software.pl

Więcej informacji na stronie producenta Microsoft

https://www.microsoft.com/pl-pl/microsoft-365/exchange/microsoft-exchange-server-licensing-licensing-overview

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie