• Windows 10/11 Enterprise E3

Subskrypcja 12 miesięcy - Ilość 1

369.00
opak Add to wishlist
Shipping within Right away
Shipping price 0
Elektronicznie 0
The Availability Of Duża dostępność
Leave your phone

Windows 10/11 Enterprise E3 - Wydobądź najwięcej korzyści z wirtualizacji

 

Logo firmy Microsoft

 

Microsoft - amerykańskie przedsiębiorstwo informatyczne ze spółką w Redmond w stanie Waszyngton, założone w 1975 roku przez Billa Gatesa i Paula Allena. Najbardziej znane jako producent systemów operacyjnych Microsoft Windows i oprogramowania biurowego Microsoft Office. Od 2001 roku przedsiębiorstwo produkuje konsole gier Xbox. Właściciel takich serwisów jak LinkedIn, GitHub czy firm jak np. Activision Blizzard.

Dodatkowo obecnie jednym z najważniejszych produktów firmy Microsoft jest ich platforma chmurowa Microsoft Azure, która została stworzona w modelu PaaS (Platforma jako usługa). Platforma ta to ponad 200 produktów i usług w chmurze, które ułatwiają tworzenie nowych rozwiązań.

 

Windows 10/11 Enterprise E3 - oferuje Ci dostęp do najbardziej zaawansowanego i najlepiej wyposażonego w funkcje systemu spośród wszystkich wersji Windows 10/11. Wersja Enterprise E3 to aktualizacja systemu w modelu subskrypcyjnym, wymagane jest posiadanie zainstalowanego i aktywowanego systemu Windows 10/11 Pro. Przeznaczona jest dla firm i przedsiębiorstw.

 

Miesięczna / Roczna subskrypcja pozwala:

 • obniżyć koszty unowocześnienia systemu,
 • kontrolować ilość subskrypcji,
 • dodawać lub zmniejszać licencje,

 

Windows 10/11 Enterprise E3 w modelu subskrypcyjnym jest bardziej elastyczny i dopasowany do indywidualnych potrzeb danej firmy. To świetne rozwiązanie dla firm małych i dużych. Szczególnie, jeśli w przedsiębiorstwie zmienia się liczba zatrudnionych zależnie od sezonu, a właściciele nie chcą płacić za licencje nieużywane. Dodatkowo Windows 10/11 Enterprise E3 posiada pakiet systemów ochronnych, dzięki którym możesz pracować bezpieczniej!

 

Windows 10 Enterprise E3 VDA

 

Zalety Windows 10/11 Enterprise E3?

 • Można przenosić licencje między użytkownikami,
 • Można zainstalować na 5 urządzeniach przypisanych do jednego użytkownika,
 • Brak ograniczeń liczby użytkowników,
 • Można łączyć się z systemem z zewnątrz bez korzystania z VPN,
 • Kontrola uruchamianych aplikacji,
 • Wirtualizacja aplikacji,
 • Dostosowanie systemu pod indywidualne preferencje,

 

Windows 10

 

Windows 11

 

Windows 10/11 Enterprise E3 zapewnia dużo więcej benefitów niż edycje Home czy Pro. W zakres jego ekskluzywnych funkcji wchodzą inteligentne mechanizmy ochrony, wygodniejsze aktualizacje, sprytne metody zarządzania i szeroki wachlarz funkcji produktywnych. System zawiera pełną funkcjonalność niższych edycji wraz z usługami i narzędziami dostępnymi na wyłączność. Pośród możliwości występujących tylko w tej edycji znajdziesz między innymi: wsparcie serwisowe na 30 miesięcy dla aktualizacji jesiennych, ochronę poświadczeń, jednolity filtr zapisu (UWF), wykrywanie i reagowanie na urządzeniach końcowych, Desktop Analytics, wsparcie dla Windows Virtual Desktop czy Microsoft User Experience Virtualization (UE-V i App-V).

 

Jeśli chodzi o funkcje Premium z niższych edycji, Windows 10/11 Enterprise E3 oferuje m.in. szyfrowanie pamięci masowej narzędziem BitLocker, system plików ReFS, zarządzanie mobilnymi aplikacjami, ochronę informacji przed intencjonalnym lub przypadkowym wyciekiem, tryb kiosku, hybrydowe dodawanie urządzeń Active Directory do Azure Active Directory czy funkcjonalność Windows Autopilot.

 

Powyższy wariant licencji zawiera:

 • Długość subskrypcji - 12 miesięcy

 • Wersja - Windows 10/11 Enterprise E3 x64

 • Wersja językowa - wielojęzyczna

 

Chcesz dowiedzieć się więcej o Windows 10/11? Sprawdź linki poniżej:

 

Dokumentacja

https://docs.microsoft.com/pl-pl/windows/deployment/windows-10-enterprise-e3-overview

Wypróbuj Windows 10/11

Napisz do nas: info@cass-software.pl

Więcej informacji na stronie producenta Microsoft

https://www.microsoft.com/pl-pl/software-download/windows10

https://www.microsoft.com/pl-pl/software-download/windows11

https://www.microsoft.com/pl-pl/windows/

There is currently no comments or ratings for this product.
The Signature Of The
Email
Ask a question