• Adobe InCopy CC for Teams - Poziom 2

Subskrypcja 12 miesięcy - Ilość 1

350.55
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 1-3 dni
Cena przesyłki 0
Elektronicznie 0
Dostępność Duża dostępność

Zamówienie telefoniczne: 22 350 64 21

Zostaw telefon

Adobe InCopy CC for Teams - doskonałe rozwiązanie do copywriterów i redaktorów. Umożliwiające pracę nad stylem tekstu, śledzenie zmian i wprowadzanie prostych modyfikacji układu, podczas gdy graficy mogą jednocześnie pracować nad tym samym dokumentem w programie InDesign. Dzięki InCopy nikt nie nadpiszę przypadkiem pracy innego członka zespołu.

Plan roczny zapewnia stały dostęp do najnowszych funkcji oprogramowania bez dodatkowych opłat przez cały czas aktywności członkostwa.

Poziom 2ilość użytkowników 10-49

 

  • Tworzenie i używanie obiegów pracy


W programie Adobe InCopy istnieje możliwość tworzenia nowych dokumentów lub pracy z dokumentami, które są powiązane z aplikacją Adobe InDesign. Podczas pracy z dokumentami połączonymi dopuszcza się więcej niż jeden wątek InCopy w pliku InDesign, w zależności od danego systemu obiegu pracy. Autorzy, edytorzy i projektanci mogą pracować równocześnie na tym samym dokumencie InDesign, bez nadpisywania swojej pracy.

 

  • Importowanie grafik


Program InCopy pozwala na importowanie grafik do istniejących ramek. Jest to szczególnie przydatne, jeśli zawartość została utworzona przed układem, ponieważ w takiej sytuacji można dodawać grafiki do artykułu podczas jego pisania.

 

  • Praca z dokumentami autonomicznymi


Dokument InCopy, który nie jest związany z dokumentem InDesign, jest nazywany dokumentem autonomicznym. W autonomicznym dokumencie InCopy można ustalać i modyfikować obszar tekstu, rozmiar strony i jej orientację. Lecz, jeśli dany wątek jest później połączony z dokumentem InDesign, to jego ustawienia przesłaniają ustawienia użyte w programie InCopy.

 

  • Słownik wyrazów bliskoznacznych


Słownik wyrazów bliskoznacznych, pozwala wyszukiwać synonimy, słowa pokrewne ze sobą oraz antonimy. Na przykład, jeśli użytkownik wprowadzi słowo „wymysł”, program InCopy wyszuka synonimy, np. „fikcja” i „wytwór wyobraźni”, słowa pokrewne, np. „zmyślanie” i „fantazja”, oraz antonimy, np. „fakt”.

 

  • Informacje o notatkach redaktorskich


Notatki redaktorskie są to krótkie komentarze lub adnotacje do tekstu. W widokach Korekta szpaltowa i Wątek wszystkie notatki są wyświetlane razem z tekstem; treść notatki jest zawarta między znacznikami strzałek. W widoku Układ poszczególne notatki są identyfikowane przez zakotwiczenia. Treść notatki jest wyświetlana w panelu Notatki i może mieć kolor skojarzony z konkretnym użytkownikiem.

 

  • Przeglądaj zmiany


Wartościową funkcją jest możliwość przeglądania zmian wprowadzanych przez osoby pracujące nad tekstem wątku. Za każdym razem, gdy ktoś doda, usunie lub przeniesie tekst w istniejącym wątku, zmiana ta zostanie oznaczona w Edytorze wątków w programie InDesign lub w Wątku i korekcie szpaltowej w programie InCopy. Zmiany można akceptować lub odrzucać.

 

  • Używanie wartości HSB bez przeliczania na RGB


Model HSB w programie InDesign można stosować wszędzie tam, gdzie są ustawiane wartości kolorów (w tym również w próbkach), dzięki czemu nie trzeba już przekładać tych danych na model RGB.

 

  • Dodawanie przypisów dolnych w tabeli


Teraz można wstawiać przypisy dolne w tabeli w programie InCopy. Tekst przypisu dolnego pojawia się w dolnej części ramki tekstowej. Numer odsyłający przypisu dolnego w tabeli będzie kontynuacją numeru odsyłającego przypisów dolnych tego wątku. Przypisy dolne tabeli są zachowywane podczas importowania dokumentów programu Word i są eksportowane do formatów obsługujących przypisy, takich jak PDF, EPUB i HTML.

 

  • Obsługa czcionek SVG OpenType


Dzięki obsłudze czcionek OpenType SVG przez program InCopy możesz teraz uzyskać wiele kolorów i gradientów w jednym glifie. Czcionki emotikonów OpenType SVG pozwalają używać w dokumentach różnych kolorowych i graficznych znaków, zawierających na przykład emotikony, flagi, znaki uliczne, zwierzęta, osoby, jedzenie i atrakcje turystyczne. Można również tworzyć glify kompozytowe.

 

  • Wizualne przeglądanie czcionek


Można teraz przeglądać tysiące czcionek od setek dostawców z poziomu programu InCopy, aktywować je natychmiast i używać ich w dokumentach. Panel Czcionki zawiera wiele nowych opcji, które zapewniają nowe możliwości pracy z czcionkami. Można zastosować filtr, aby wyświetlić tylko ostatnio dodane czcionki. Można także wybrać przykładowy tekst z listy wstępnie zdefiniowanego tekstu dla funkcji podglądu czcionki lub wybrać własny tekst. Można także zmienić rozmiar czcionki podczas wyświetlania podglądu czcionki.

 


Produkt w wersji wielojęzycznej (Multi).

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie