• Adobe InCopy CC for Teams - Poziom 4

Subskrypcja 12 miesięcy - Ilość 1

295.20
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 1-3 dni
Cena przesyłki 0
Elektronicznie 0
Paczkomat Inpost 20
Dostępność Duża dostępność
Zostaw telefon

Adobe InCopy CC for Teams - Współpraca z autorami i redaktorami.

 

Logo firmy Adobe

 

Adobe - to amerykańskie przedsiębiorstwo informatyczne założone w 1982 roku z siedzibą w San Jose, znane z projektowania szeroko rozumianego oprogramowania graficznego dla systemów MacOS i Windows.

Nazwa Adobe została zapożyczona od nazwy rzeczki - Adobe, która płynęła za domem Johna Warnocka, jednego z założycieli spółki. Dziś produkty firmy Adobe znajdują się na milionach komputerów, telefonów komórkowych i innych urządzeniach na całym świecie. Produkty Adobe są powszechnie stosowane w biurach projektowych, wydawnictwach, firmach telekomunikacyjnych czy edukacyjnych. Nazwa firmy stała się częścią składową nazwa dla produktów (np. Adobe Photoshop, Adobe Acrobat itp.). 

 

Adobe InCopy CC for Teams

Doskonałe rozwiązanie do copywriterów i redaktorów. Umożliwiające pracę nad stylem tekstu, śledzenie zmian i wprowadzanie prostych modyfikacji układu, podczas gdy graficy mogą jednocześnie pracować nad tym samym dokumentem w programie InDesign. Dzięki InCopy nikt nie nadpiszę przypadkiem pracy innego członka zespołu.

Plan roczny zapewnia stały dostęp do najnowszych funkcji oprogramowania bez dodatkowych opłat przez cały czas aktywności członkostwa.

 

Tworzenie i używanie obiegów pracy w programie InCopy

W programie Adobe InCopy istnieje możliwość tworzenia nowych dokumentów lub pracy z dokumentami, które są powiązane z aplikacją Adobe InDesign. Podczas pracy z dokumentami połączonymi dopuszcza się więcej niż jeden wątek InCopy w pliku InDesign, w zależności od danego systemu obiegu pracy. Autorzy, edytorzy i projektanci mogą pracować równocześnie na tym samym dokumencie InDesign, bez nadpisywania swojej pracy.

 

Importowanie grafik

Program InCopy pozwala na importowanie grafik do istniejących ramek. Jest to szczególnie przydatne, jeśli zawartość została utworzona przed układem, ponieważ w takiej sytuacji można dodawać grafiki do artykułu podczas jego pisania.

 

Adobe InCopy - główny panel programu

 

Praca z dokumentami autonomicznymi

Dokument InCopy, który nie jest związany z dokumentem InDesign, jest nazywany dokumentem autonomicznym. W autonomicznym dokumencie InCopy można ustalać i modyfikować obszar tekstu, rozmiar strony i jej orientację. Lecz, jeśli dany wątek jest później połączony z dokumentem InDesign, to jego ustawienia przesłaniają ustawienia użyte w programie InCopy.

 

Słownik wyrazów bliskoznacznych

Słownik wyrazów bliskoznacznych, zwany również tezaurusem, pozwala wyszukiwać synonimy, słowa pokrewne ze sobą oraz antonimy. Na przykład, jeśli użytkownik wprowadzi słowo „wymysł”, program InCopy wyszuka synonimy, np. „fikcja” i „wytwór wyobraźni”, słowa pokrewne, np. „zmyślanie” i „fantazja”, oraz antonimy, np. „fakt”.

 

Adobe InCopy - edycja tekstu

 

Informacje o notatkach redaktorskich

Notatki redaktorskie są to krótkie komentarze lub adnotacje do tekstu. W widokach Korekta szpaltowa i Wątek wszystkie notatki są wyświetlane razem z tekstem; treść notatki jest zawarta między znacznikami strzałek. W widoku Układ poszczególne notatki są identyfikowane przez zakotwiczenia . Treść notatki jest wyświetlana w panelu Notatki i może mieć kolor skojarzony z konkretnym użytkownikiem.

 

Adobe InCopy - funkcje programu

 

Adobe InCopy - ciekawe opcje programu

 

 

Przeglądaj zmiany

Wartościową funkcją jest możliwość przeglądania zmian wprowadzanych przez osoby pracujące nad tekstem wątku. Za każdym razem, gdy ktoś doda, usunie lub przeniesie tekst w istniejącym wątku, zmiana ta zostanie oznaczona w Edytorze wątków w programie InDesign lub w Wątku i korekcie szpaltowej w programie InCopy. Zmiany można akceptować lub odrzucać.

 

Adobe InCopy - porównanie funkcji

 

Co nowego w programie Adobe InCopy CC?

  • Używanie wartości HSB bez przeliczania na RGB - model HSB w programie InDesign można stosować wszędzie tam, gdzie są ustawiane wartości kolorów (w tym również w próbkach), dzięki czemu nie trzeba już przekładać tych danych na model RGB,

  • Wizualne przeglądanie czcionek - można teraz przeglądać tysiące czcionek od setek dostawców z poziomu programu InCopy, aktywować je natychmiast i używać ich w dokumentach. Panel Czcionki zawiera wiele nowych opcji, które zapewniają nowe możliwości pracy z czcionkami. Można zastosować filtr, aby wyświetlić tylko ostatnio dodane czcionki. Można także wybrać przykładowy tekst z listy wstępnie zdefiniowanego tekstu dla funkcji podglądu czcionki lub wybrać własny tekst. Można także zmienić rozmiar czcionki podczas wyświetlania podglądu czcionki,

  • Obsługa czcionek SVG OpenType - dzięki obsłudze czcionek OpenType SVG przez program InCopy możesz teraz uzyskać wiele kolorów i gradientów w jednym glifie. Czcionki emotikonów OpenType SVG pozwalają używać w dokumentach różnych kolorowych i graficznych znaków, zawierających na przykład emotikony, flagi, znaki uliczne, zwierzęta, osoby, jedzenie i atrakcje turystyczne. Można również tworzyć glify kompozytowe. Na przykład podczas korzystania z czcionki EmojiOne można tworzyć flagi krajów lub uzyskać różnorodność karnacji skóry w danym glifie,

  • Dodawanie przypisów dolnych w tabeli - teraz można wstawiać przypisy dolne w tabeli w programie InCopy. Tekst przypisu dolnego pojawia się w dolnej części ramki tekstowej. Numer odsyłający przypisu dolnego w tabeli będzie kontynuacją numeru odsyłającego przypisów dolnych tego wątku. Przypisy dolne tabeli są zachowywane podczas importowania dokumentów programu Word i są eksportowane do formatów obsługujących przypisy, takich jak PDF, EPUB i HTML,

 

Powyższy wariant licencji zawiera:

  • Długość subskrypcji: 12 miesięcy

  • Produkt w wersji wielojęzycznej (Multi)

  • Poziom 4: ilość użytkowników +100

 

Chcesz dowiedzieć się więcej o Adobe InCopy? Sprawdź linki poniżej:

 

Wypróbuj Adobe

Napisz do nas: info@cass-software.pl

Więcej informacji na stronie producenta Adobe

https://www.adobe.com/

https://www.adobe.com/pl/products/incopy.html

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie