• Microsoft SQL Server 2022 Enterprise - 2 Core License Pack

Subskrypcja dożywotnia - Ilość 1

79187.40
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 1-3 dni
Cena przesyłki 0
Elektronicznie 0
Paczkomat Inpost 20
Dostępność Duża dostępność
Zostaw telefon

Microsoft SQL Server 2022 Enterprise - 2 Core License Pack - Licencja na dodatkowe rdzenie procesora

 

Logo firmy Microsoft

 

Microsoft - amerykańskie przedsiębiorstwo informatyczne ze spółką w Redmond w stanie Waszyngton, założone w 1975 roku przez Billa Gatesa i Paula Allena. Najbardziej znane jako producent systemów operacyjnych Microsoft Windows i oprogramowania biurowego Microsoft Office. Od 2001 roku przedsiębiorstwo produkuje konsole gier Xbox. Właściciel takich serwisów jak LinkedIn, GitHub czy firm jak np. Activision Blizzard.

Dodatkowo obecnie jednym z najważniejszych produktów firmy Microsoft jest ich platforma chmurowa Microsoft Azure, która została stworzona w modelu PaaS (Platforma jako usługa). Platforma ta to ponad 200 produktów i usług w chmurze, które ułatwiają tworzenie nowych rozwiązań.

 

Microsoft SQL Server 2022 Enterprise - 2 Core License Packto pakiet 2 dożywotnich licencji na rdzeń. Jest dobrym wyborem dla przedsiębiorstw z danymi o znaczeniu krytycznym, które wymagają wydajnej i skalowalnej platformy bazodanowej. Pakietem na dwa rdzenie możesz uzupełnić licencjonowanie serwerów, które wymagają nieregularnej liczby licencji na rdzeń.

 

Microsoft SQL Server 2022 Enterprise - jest to najnowsza wersja oprogramowania Microsoft SQL Server. System przeznaczony do zarządzania bazą danych, skrojony dla Twoich potrzeb dotyczących skali i wdrażania aplikacji oraz rozwiązań. Edycja Enterprise łączy wszechstronny zestaw możliwości dla high-endowych centrów danych, wysoką wydajność, nielimitowaną wirtualizację i analitykę biznesową w ujęciu end-to-end. Licencja sprawdzi się wszędzie tam, gdzie potrzeba wysokiej niezawodności dla obciążeń o krytycznym znaczeniu oraz wglądu do danych dla użytkowników końcowych. Edycja ta jest idealna dla aplikacji wymagających szybkiej pamięci, bezpieczeństwa i wysokiej dostępności.

 

Dzięki obsłudze do 640 rdzeni, nieograniczonej ilości pamięci oraz maksymalnej wielkości do 524 PB, SQL Server Enterprise Edition może obsługiwać najbardziej wymagające i zaawansowane obciążenia danymi. System w tej edycji zapewnia zaawansowane funkcje bezpieczeństwa takie jak Always Encrypted i Advanced Threat Detection a także funkcję hurtowni danych i analityki biznesowej, takie jak analiza operacyjna w czasie rzeczywistym, data lake czy zaawansowaną analitykę z obsługą języków R i Python.

 

SQL Server 2022 - Azure


Zalety Microsoft SQL Server 2022 :

 • Ciągłość działania dzięki platformie Azure,

 • Bezproblemowa analityka lokalnych danych operacyjnych,

 • Widoczność wszystkich danych,

 • Najbezpieczniejsza baza danych w ciągu ostatnich 10 lat,

 • Wiodąca w branży wydajność i dostępność,


SQL Server 2022 - Cloud

 

Najciekawsze funkcje w Microsoft SQL Server 2022 :

 • Azure Synapse Link - wcześniej przenoszenie danych z lokalnych baz, takich jak SQL Server, do systemu Synapse wymagało budowy procesu ETL. Rozwiązanie Azure Synapse Link dla SQL Server 2022 zapewnia automatyczne zarządzanie zmianami – umożliwia przechwytywanie tych zmian w SQL Server i przekazywanie ich do rozwiązania Azure Synapse Analytics. Synapse Link zapewnia analizę w czasie niemal rzeczywistym, uproszczenie procesu ETL oraz zniwelowanie opóźnień,

 • Azure SQL Managed Instance - SQL Server 2022 jest w pełni zintegrowany z nową funkcją łącza w Azure SQL Managed Instance. Dzięki tej możliwości użytkownik korzysta ze środowiska PaaS służącego do odzyskiwania danych po awarii. Pozwala to skrócić czas potrzebny na konfigurację i zarządzanie, nawet w porównaniu ze środowiskiem IaaS,

 • Integracja z Microsoft Purview - Microsoft Purview to ujednolicona usługa zarządzania danymi, z którą został zintegrowany SQL Server. Dzięki tej integracji można automatycznie skanować swój on-premises SQL Server w celu przechwycenia metadanych, czy klasyfikować dane przy użyciu wbudowanych i niestandardowych etykiet. Integracja pozwala także na skonfigurowanie i kontrolowanie określonych możliwości dostępu do SQL Server,

 • Ledger - nowa technologia, która wprowadza korzyści płynące z blockchaina do relacyjnych baz danych. Dzięki czemu dane są odporne na manipulację oraz są możliwe do sprawdzenia. Ledger ułatwia realizacje wielostronnych procesów biznesowych oraz usprawnia audyty zgodności, dostarczając audytorom kryptograficzne dowody integralności danych, dzięki którym eliminuje potrzebę ręcznej analizy śledczej,

 • Inne funkcje dostępne w Azure - proste połączenie z agentem Azure Arc, będące częścią domyślnego procesu konfiguracji SQL Server 2022, daje dodatkowe możliwości, np. pojedynczy widok wszystkich serwerów SQL wdrożonych on-premises, w Azure i innych rozwiązaniach chmurowych. Nowe wydanie SQL Server posiada także dodatkową ochronę danych dzięki Microsoft Defender for Cloud. Umożliwia również zabezpieczenie tożsamości za pomocą funkcji Single Sign-On i usługi Azure Active Directory.

 

SQL Server 2019

 

Powyższy wariant licencji zawiera:

 • Licencja - dożywotnia

 • Wersja - Enterprise

 • Ilość rdzeni - 2

 

Chcesz dowiedzieć się więcej o SQL Server 2022? Sprawdź linki poniżej:

 

Dokumentacja

https://learn.microsoft.com/en-us/sql/sql-server/what-s-new-in-sql-server-2022?view=sql-server-ver16

Wypróbuj SQL Server 2022

Napisz do nas: info@cass-software.pl

Więcej informacji na stronie producenta Microsoft

https://www.microsoft.com/pl-pl/sql-server/sql-server-2022

https://www.microsoft.com/en-us/sql-server/sql-server-2022-comparison

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie