• Rights Management Services 2022 - CAL na użytkownika

Subskrypcja dożywotnia - Ilość 1

307.50
opak Add to wishlist
Shipping within Right away
Shipping price 0
Elektronicznie 0
The Availability Of Duża dostępność
Leave your phone

Rights Management Services (RMS) CAL na użytkownika - Zarządzanie prawami dostępu do plików

 

Logo firmy Microsoft

 

Microsoft - amerykańskie przedsiębiorstwo informatyczne ze spółką w Redmond w stanie Waszyngton, założone w 1975 roku przez Billa Gatesa i Paula Allena. Najbardziej znane jako producent systemów operacyjnych Microsoft Windows i oprogramowania biurowego Microsoft Office. Od 2001 roku przedsiębiorstwo produkuje konsole gier Xbox. Właściciel takich serwisów jak LinkedIn, GitHub czy firm jak np. Activision Blizzard.

Dodatkowo obecnie jednym z najważniejszych produktów firmy Microsoft jest ich platforma chmurowa Microsoft Azure, która została stworzona w modelu PaaS (Platforma jako usługa). Platforma ta to ponad 200 produktów i usług w chmurze, które ułatwiają tworzenie nowych rozwiązań.

 

Rights Management Services (RMS)to jeden z dodatków do Windows Server 2022, który daje firmom implementację usług zarządzania uprawnieniami. Usługi RMS zapewniają ochronę wrażliwych dokumentów i wiadomości e-mail przy użyciu łatwych w obsłudze technologii. Pozwalają konfigurować uprawnienia odczytu, edycji, drukowania, udostępniania i innych czynności. Można je zastosować do ochrony wrażliwych informacji i plików. Licencja nie zastąpi pakietu chroniącego (np. Microsoft Defender z dodatkowymi usługami) ani też nie zablokuje funkcjonalności zrzutów ekranu. Jest natomiast zasadniczym sposobem ochrony dokumentów – szczególnie w przypadkach nieumyślnego udostępniania zawartości niewłaściwym osobom, np. nieuprawnionym użytkownikom spoza organizacji.

 

Rights Management Services - CAL na użytkownika to dożywotnia licencja dostępowa typu CAL (Client Access License) dla pojedynczego użytkownika, która umożliwia mu korzystanie z Rights Management Services 2022. Użytkownik ten może korzystać z wielu urządzeń, ponieważ licencja nie jest z nimi powiązana.

 

Windows Server 2022najnowszy serwerowy system operacyjny dla mniejszych i większych firm. Pozwala tworzyć w organizacjach stabilną infrastrukturę informatyczną. Jest to system łączący lokalne środowiska informatyczne z platformą Microsoft Azure, który zapewnia dodatkowe warstwy zabezpieczeń, a jednocześnie ułatwia modernizację aplikacji i infrastruktury.

 

Windows Server 2022

 

Główne zalety systemu Windows Server 2022:

 • elastyczna platforma aplikacji,

 • maszyny wirtualne i kontenery,

 • zaawansowane wielowarstwowe zabezpieczenia,

 • funkcje hybrydowe Microsoft Azure,

 • bezkonkurencyjne oferty w Microsoft Azure,

 

Korzyści ze współpracy z Microsoft Azure:

 • szybka i łatwa synchronizacja plików,

 • bezproblemowe tworzenie kopii zapasowych za pomocą Azure Backup, a także w chmurze przy użyciu narzędzia Storage Migration,

 • poprawa wydajności systemu, bezproblemowe operacje hybrydowe - zarówno w chmurze jak i w ramach lokalnego centrum danych,

 

RMS 2022

 

Powyższy wariant licencji zawiera:

 • Licencja - dożywotnia

 • Jednostka licencjonowana - Użytkownik

 • Ilość licencji - 1

 

Chcesz dowiedzieć się więcej o RMS 2022? Sprawdź linki poniżej:

 

Dokumentacja

https://www.microsoft.com/pl-pl/licensing/product-licensing/client-access-license

https://learn.microsoft.com/en-us/openspecs/windows_protocols/ms-wpo/

https://learn.microsoft.com/en-us/openspecs/windows_protocols/ms-rmsod/

Wypróbuj RMS 2022

Napisz do nas: info@cass-software.pl

Informacje o Windows Server 2022 znajdziesz na stronie producenta

https://www.microsoft.com/pl-pl/windows-server/

https://www.microsoft.com/pl-pl/windows-server/pricing

There is currently no comments or ratings for this product.
The Signature Of The
Email
Ask a question