• Windows 10/11 Enterprise E3 VDA

Subskrypcja 12 miesięcy - Ilość 1

799.50
opak Add to wishlist
Shipping within Right away
Shipping price 0
Elektronicznie 0
The Availability Of Duża dostępność
Leave your phone

Windows 10/11 Enterprise E3 VDA - Wydobądź najwięcej korzyści z wirtualizacji

 

Logo firmy Microsoft

 

Microsoft - amerykańskie przedsiębiorstwo informatyczne ze spółką w Redmond w stanie Waszyngton, założone w 1975 roku przez Billa Gatesa i Paula Allena. Najbardziej znane jako producent systemów operacyjnych Microsoft Windows i oprogramowania biurowego Microsoft Office. Od 2001 roku przedsiębiorstwo produkuje konsole gier Xbox. Właściciel takich serwisów jak LinkedIn, GitHub czy firm jak np. Activision Blizzard.

Dodatkowo obecnie jednym z najważniejszych produktów firmy Microsoft jest ich platforma chmurowa Microsoft Azure, która została stworzona w modelu PaaS (Platforma jako usługa). Platforma ta to ponad 200 produktów i usług w chmurze, które ułatwiają tworzenie nowych rozwiązań.

 

Windows 10/11 Enterprise E3 VDA - zapewnia Ci dostęp do najbogatszej funkcjonalności i najbardziej zaawansowanej spośród wszystkich dostępnych wersji Windows 10/11. Licencja Windows 10 Enterprise VDA obejmuje możliwość instalacji systemu na serwerze z rolą VDA czyli Virtual Desktop Access. Rozwiązanie to stanowi aktualizacje do systemu Windows 10/11 Pro, który daje taką możliwość w modelu subskrypcyjnym a nie samodzielną licencją systemu operacyjnego. Przeznaczona jest dla firm i przedsiębiorstw.

 

Miesięczna / Roczna subskrypcja pozwala:

 • obniżyć koszty unowocześnienia systemu,
 • kontrolować ilość subskrypcji,
 • dodawać lub zmniejszać ilość licencji,

 

Windows 10/11 Enterprise E3 w modelu subskrypcyjnym jest bardziej elastyczny i dopasowany do indywidualnych potrzeb danej firmy. To świetne rozwiązanie dla firm małych i dużych. Szczególnie, jeśli w przedsiębiorstwie zmienia się liczba zatrudnionych zależnie od sezonu, a właściciele nie chcą płacić za licencje nieużywane. Dodatkowo Windows 10/11 Enterprise E3 posiada pakiet systemów ochronnych, dzięki którym możesz pracować bezpieczniej!

 

Windows 10 Enterprise E3 VDA

 

Zalety Windows 10/11 Enterprise E3?

 • Można przenosić licencje między użytkownikami,
 • Można zainstalować na 5 urządzeniach przypisanych do jednego użytkownika,
 • Brak ograniczeń liczby użytkowników,
 • Można łączyć się z systemem z zewnątrz bez korzystania z VPN,
 • Kontrola uruchamianych aplikacji,
 • Wirtualizacja aplikacji,
 • Dostosowanie systemu pod indywidualne preferencje,

 

Windows 10

 

Windows 11

 

Windows 10/11 Enterprise E3 VDA różni się od wersji Home, Pro oraz Pro for Workstations tym, że posiada najbogatszy zestaw funkcjonalności obejmujących inteligentne zabezpieczenia, uproszczone aktualizacje, zwinne metody zarządzania i rozszerzone możliwości produktywne. Oferuje całą funkcjonalność niższych wersji, a dodatkowo usługi i narzędzia dostępne tylko w edycji Enterprise. Wśród możliwości dostępnych jedynie w tej edycji znajdziesz: ochronę poświadczeń, wsparcie techniczne dla aktualizacji, kanał długoterminowej obsługi systemu, wykrywanie i reagowanie na urządzeniach końcowych, jednolity filtr zapisu (UWF), funkcjonalność Desktop Analytics, możliwości użytkowania w ramach Windows Virtual Desktop oraz funkcjonalność Microsoft User Experience Virtualization (UE-V i App-V). 

 

Windows 10/11 Enterprise E3 VDA zawiera też oczywiście składniki Premium z niższych wersji, takich jak szyfrowanie dysków funkcją BitLocker, system plików ReFS, zarządzanie aplikacjami mobilnymi, ochronę informacji przed celowym bądź przypadkowym wyciekiem, tryb kiosku, Windows Autopilot czy hybrydowe dodawanie urządzeń Active Directory do Azure Active Directory.

 

Powyższy wariant licencji zawiera:

 • Długość subskrypcji - 12 miesięcy

 • Wersja - Windows 10/11 Enterprise E3 VDA x64

 • Wersja językowa - wielojęzyczna

 

Chcesz dowiedzieć się więcej o Windows 10/11? Sprawdź linki poniżej:

 

Dokumentacja

https://docs.microsoft.com/pl-pl/windows/deployment/windows-10-enterprise-e3-overview

Wypróbuj Windows 10/11

Napisz do nas: info@cass-software.pl

Więcej informacji na stronie producenta Microsoft

https://www.microsoft.com/pl-pl/software-download/windows10

https://www.microsoft.com/pl-pl/software-download/windows11

https://www.microsoft.com/pl-pl/windows/

There is currently no comments or ratings for this product.
The Signature Of The
Email
Ask a question