• Microsoft Project Server 2019 - CAL na urządzenie

Subskrypcja dożywotnia - Ilość 1

971.70
opak Add to wishlist
Shipping within Right away
Shipping price 0
Elektronicznie 0
The Availability Of Duża dostępność
Leave your phone

Microsoft Project Server 2019 CAL na urządzenie - Licencja dostępowa

 

Logo firmy Microsoft

 

Microsoft - amerykańskie przedsiębiorstwo informatyczne ze spółką w Redmond w stanie Waszyngton, założone w 1975 roku przez Billa Gatesa i Paula Allena. Najbardziej znane jako producent systemów operacyjnych Microsoft Windows i oprogramowania biurowego Microsoft Office. Od 2001 roku przedsiębiorstwo produkuje konsole gier Xbox. Właściciel takich serwisów jak LinkedIn, GitHub czy firm jak np. Activision Blizzard.

Dodatkowo obecnie jednym z najważniejszych produktów firmy Microsoft jest ich platforma chmurowa Microsoft Azure, która została stworzona w modelu PaaS (Platforma jako usługa). Platforma ta to ponad 200 produktów i usług w chmurze, które ułatwiają tworzenie nowych rozwiązań.

 

Microsoft Project Server 2019 CAL na urządzenie - to dożywotnia licencja dostępowa typu CAL (Client Access License), która jest przeznaczona dla pojedynczego urządzenia. Jako licencja na urządzenie nie jest ona zależna od liczby użytkowników, lecz urządzeń. Pozwala łączyć się z oprogramowaniem wielu użytkownikom korzystającym z jednego urządzenia.

 

Microsoft Project Server 2019 - to skalowalne i elastyczne rozwiązanie służące do zarządzania codziennymi projektami w środowiskach on-premise. Jest to jednocześnie zaawansowana i prosta w obsłudze aplikacja, która sprawdzi się tam, gdzie chcesz skutecznie zorganizować dowolne przedsięwzięcie. Project Server 2019 oferuje zestaw narzędzi do planowania, które dzięki zautomatyzowaniu poprawiają wydajność i skracają czas realizacji zadań. Aplikacja pozwala dodawać zespoły projektowe, tworzyć harmonogramy i zarządzać zasobami w wysoce efektywny sposób. Funkcjonalność raportów pozwoli Ci podejmować bardziej świadome, podparte danymi decyzje.

Project został opracowany tak, by upraszczał zarówno rozpoczęcie pracy z projektami, jak też ich obsługę. Zawiera on narzędzia i funkcje dopasowane do potrzeb nawet bardzo złożonych projektów, których prowadzenie okaże się całkiem wygodne. Program może działać w połączeniu z Teams i Skype dla Firm. Usprawnia to zarządzaniem projektami i pracą w zespołach. Dzięki temu możliwe staje się m.in. wygodne dzielenie się plikami, pisanie na czacie i branie udziału w spotkaniach wideo.

 

Microsoft Project Server 2019 CAL

 

Oprogramowanie sprawdzi się także w modelu pracy zdalnej lub hybrydowej, ponieważ zapewnia dostęp do zasobów projektu niezależnie od miejsca, z którego uprawnieni użytkownicy się łączą z serwerem. W programie nie mogło też zabraknąć znanych dobrze i lubianych wykresów, opcji generowania raportów, które możesz pokazać zleceniodawcom, a także linii bazowych, pozwalających prześledzić aktualny stan projektu w zestawieniu z jego planem.

 

Microsoft Project

 

Powyższy wariant licencji zawiera:

  • Licencja - dożywotnia

  • Wersja - Microsoft Project Server 2019

  • Jednostka licencjonowana - Urządzenie

  • Ilość licencji - 1

 

Chcesz dowiedzieć się więcej o Microsoft Project Server 2019 CAL? Sprawdź linki poniżej:

 

Dokumentacja

https://support.microsoft.com/pl-pl/project

Wypróbuj Microsoft Project Server 2019 CAL

Napisz do nas: info@cass-software.pl

Więcej informacji na stronie producenta Microsoft

https://www.microsoft.com/pl-pl/microsoft-365/project/microsoft-project-licensing

https://www.microsoft.com/pl-pl/microsoft-365/project/project-management-software

There is currently no comments or ratings for this product.
The Signature Of The
Email
Ask a question