• Windows Server 2022 Remote Desktop Services - CAL na użytkownika

Subskrypcja dożywotnia - Ilość 1

762.60
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 1-3 dni
Cena przesyłki 0
Elektronicznie 0
Paczkomat Inpost 20
Dostępność Duża dostępność
Zostaw telefon

Windows Server 2022 Remote Desktop Services CAL na użytkownika - Licencja dostępowa

 

Logo firmy Microsoft

 

Microsoft - amerykańskie przedsiębiorstwo informatyczne ze spółką w Redmond w stanie Waszyngton, założone w 1975 roku przez Billa Gatesa i Paula Allena. Najbardziej znane jako producent systemów operacyjnych Microsoft Windows i oprogramowania biurowego Microsoft Office. Od 2001 roku przedsiębiorstwo produkuje konsole gier Xbox. Właściciel takich serwisów jak LinkedIn, GitHub czy firm jak np. Activision Blizzard.

Dodatkowo obecnie jednym z najważniejszych produktów firmy Microsoft jest ich platforma chmurowa Microsoft Azure, która została stworzona w modelu PaaS (Platforma jako usługa). Platforma ta to ponad 200 produktów i usług w chmurze, które ułatwiają tworzenie nowych rozwiązań.

 

Remote Desktop Services (RDS) to jeden ze składników Windows, który pozwala użytkownikowi przejąć kontrolę nad zdalnym komputerem lub maszyną wirtualną poprzez połączenie sieciowe. Jest to również chętnie wybierana platforma do budowania rozwiązań wirtualizacji zgodnie z wszystkimi potrzebami klienta, takimi jak dostarczanie wirtualizowanych aplikacji, zapewnianie bezpiecznego dostępu do pulpitu wirtualnego czy umożliwienie użytkownikom końcowym uruchamiania aplikacji i pulpitów z chmury.

 

Windows Server 2022 Remote Desktop Services - CAL na użytkownika jest to typ licencji dostępowej (Client Access License) na jednego użytkownika, który otrzymuje dostęp do serwera – niezależnie od liczby urządzeń, z których korzysta w tym celu. Licencja ta umożliwia bezpieczne łączenie zdalnych użytkowników – z urządzeń zarówno zarządzanych, jak i niezarządzanych przez administratora. Ponadto pozwala używać aplikacji z sieci firmowej lub z Internetu oraz łączyć się z pulpitami opartymi na sesji lub maszynie wirtualnej.

 

Windows Server 2022najnowszy serwerowy system operacyjny dla mniejszych i większych firm. Pozwala tworzyć w organizacjach stabilną infrastrukturę informatyczną. Jest to system łączący lokalne środowiska informatyczne z platformą Microsoft Azure, który zapewnia dodatkowe warstwy zabezpieczeń, a jednocześnie ułatwia modernizację aplikacji i infrastruktury.

 

Windows Server 2022

 

Główne zalety systemu Windows Server 2022:

 • elastyczna platforma aplikacji,

 • maszyny wirtualne i kontenery,

 • zaawansowane wielowarstwowe zabezpieczenia,

 • funkcje hybrydowe Microsoft Azure,

 • bezkonkurencyjne oferty w Microsoft Azure,

 

Korzyści ze współpracy z Microsoft Azure:

 • szybka i łatwa synchronizacja plików,

 • bezproblemowe tworzenie kopii zapasowych za pomocą Azure Backup, a także w chmurze przy użyciu narzędzia Storage Migration,

 • poprawa wydajności systemu, bezproblemowe operacje hybrydowe - zarówno w chmurze jak i w ramach lokalnego centrum danych,

 

Windows Server 2022 CAL

 

Powyższy wariant licencji zawiera:

 • Licencja - dożywotnia

 • Jednostka licencjonowana - Użytkownik

 • Ilość licencji - 1

 

Chcesz dowiedzieć się więcej o Windows Server 2022 RDS CAL? Sprawdź linki poniżej:

 

Dokumentacja

https://www.microsoft.com/pl-pl/licensing/product-licensing/client-access-license

https://docs.microsoft.com/pl-pl/windows-server/remote/remote-desktop-services/welcome-to-rds

Wypróbuj Windows Server 2022 RDS CAL

Napisz do nas: info@cass-software.pl

Informacje o Windows Server 2022 znajdziesz na stronie producenta

https://www.microsoft.com/pl-pl/windows-server/

https://www.microsoft.com/pl-pl/windows-server/pricing

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie