• Microsoft Project Server 2019 - CAL na użytkownika

Subskrypcja dożywotnia - Ilość 1

1266.90
opak Add to wishlist
Shipping within Right away
Shipping price 0
Elektronicznie 0
The Availability Of Duża dostępność
Leave your phone

Microsoft Project Server 2019 CAL na użytkownika - Licencja dostępowa

 

Logo firmy Microsoft

 

Microsoft - amerykańskie przedsiębiorstwo informatyczne ze spółką w Redmond w stanie Waszyngton, założone w 1975 roku przez Billa Gatesa i Paula Allena. Najbardziej znane jako producent systemów operacyjnych Microsoft Windows i oprogramowania biurowego Microsoft Office. Od 2001 roku przedsiębiorstwo produkuje konsole gier Xbox. Właściciel takich serwisów jak LinkedIn, GitHub czy firm jak np. Activision Blizzard.

Dodatkowo obecnie jednym z najważniejszych produktów firmy Microsoft jest ich platforma chmurowa Microsoft Azure, która została stworzona w modelu PaaS (Platforma jako usługa). Platforma ta to ponad 200 produktów i usług w chmurze, które ułatwiają tworzenie nowych rozwiązań.

 

Microsoft Project Server 2019 CAL na użytkownika - to dożywotnia licencja dostępowa typu CAL (Client Access License), która jest przeznaczona dla jednego użytkownika. Licencja ta nie zależy od ilości urządzeń na których będzie pracował wybrany użytkownik. Czyli jedna osoba może łączyć się z dowolnego urządzenia.

 

Microsoft Project Server 2019 - to skalowalne i elastyczne rozwiązanie służące do zarządzania codziennymi projektami w środowiskach on-premise. Jest to jednocześnie zaawansowana i prosta w obsłudze aplikacja, która sprawdzi się tam, gdzie chcesz skutecznie zorganizować dowolne przedsięwzięcie. Project Server 2019 oferuje zestaw narzędzi do planowania, które dzięki zautomatyzowaniu poprawiają wydajność i skracają czas realizacji zadań. Aplikacja pozwala dodawać zespoły projektowe, tworzyć harmonogramy i zarządzać zasobami w wysoce efektywny sposób. Funkcjonalność raportów pozwoli Ci podejmować bardziej świadome, podparte danymi decyzje.

Project został opracowany tak, by upraszczał zarówno rozpoczęcie pracy z projektami, jak też ich obsługę. Zawiera on narzędzia i funkcje dopasowane do potrzeb nawet bardzo złożonych projektów, których prowadzenie okaże się całkiem wygodne. Program może działać w połączeniu z Teams i Skype dla Firm. Usprawnia to zarządzaniem projektami i pracą w zespołach. Dzięki temu możliwe staje się m.in. wygodne dzielenie się plikami, pisanie na czacie i branie udziału w spotkaniach wideo.

 

Microsoft Project Server 2019 CAL

 

Oprogramowanie sprawdzi się także w modelu pracy zdalnej lub hybrydowej, ponieważ zapewnia dostęp do zasobów projektu niezależnie od miejsca, z którego uprawnieni użytkownicy się łączą z serwerem. W programie nie mogło też zabraknąć znanych dobrze i lubianych wykresów, opcji generowania raportów, które możesz pokazać zleceniodawcom, a także linii bazowych, pozwalających prześledzić aktualny stan projektu w zestawieniu z jego planem.

 

Microsoft Project

 

Powyższy wariant licencji zawiera:

  • Licencja - dożywotnia

  • Wersja - Microsoft Project Server 2019

  • Jednostka licencjonowana - Użytkownik

  • Ilość licencji - 1

 

Chcesz dowiedzieć się więcej o Microsoft Project Server 2019 CAL? Sprawdź linki poniżej:

 

Dokumentacja

https://support.microsoft.com/pl-pl/project

Wypróbuj Microsoft Project Server 2019 CAL

Napisz do nas: info@cass-software.pl

Więcej informacji na stronie producenta Microsoft

https://www.microsoft.com/pl-pl/microsoft-365/project/microsoft-project-licensing

https://www.microsoft.com/pl-pl/microsoft-365/project/project-management-software

There is currently no comments or ratings for this product.
The Signature Of The
Email
Ask a question