• Windows Server 2019 CAL na urządzenie

Subskrypcja dożywotnia - Ilość 5

1045.50
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 1-3 dni
Cena przesyłki 0
Elektronicznie 0
Dostępność Duża dostępność

Zamówienie telefoniczne: 22 350 64 21

Zostaw telefon

Windows Server 2019 CAL na urządzenie - jest to typ licencji dostępowej (Client Access Licenses), która przypisana jest do konkretnego urządzenia. Licencje tą zainstalujesz na jednym komputerze, niestety nie da się później dokonać aktywacji na innym sprzęcie. W przypadku tej licencji nie ma konieczności wykupowania dostępów dla konkretnych użytkowników jak w przypadku User CAL. Każda osoba może korzystać z systemu przypisanego do komputera w firmie. Device CAL pozwala zaplanować od podstaw wydajny system serwerowy, a także rozszerzać go w razie potrzeby.

 

Microsoft Windows Server 2019 - serwerowy system operacyjny dla mniejszych i większych firm. Pozwala tworzyć w organizacjach stabilna infrastrukturę informatyczną. Jest to system łączący lokalne środowiska informatyczne z platformą Microsoft Azure, który zapewnia dodatkowe warstwy zabezpieczeń, a jednocześnie ułatwia modernizację aplikacji i infrastruktury.

 

Główne zalety systemu Microsoft Windows Server 2019:

  • integracja z platformą Microsoft Azure oferującą funkcję hybrydowe, miejsce na dane w chmurze,

  • zaawansowane zabezpieczenia i ochrona centrum danych,

  • możliwość tworzenie i modernizacji aplikacji tradycyjnych oraz aplikacji w chmurze za pomocą kontenerów i mikrousług,

  • zarządzanie serwerem i urządzeniami pracującymi na systemie Windows 10 za pomocą Windows Admin Center - aplikacji dostępnej z poziomu przeglądarki,


Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie